Falken EUROWINTER HS01 SUV

Od 1794 Kč skladem na Heureka.czKoupit

Výsledky v testech pneumatik

Tato pneumatika bohužel ještě nebyla testována. Nicméně tyto podobné pneumatiky testovány byly a je možné, že vám jejich testy pomohou při výběru:
Falken EuroWinter HS01 - v rozměrech R13 až R20

Recenze Napsat recenzi

40/100 · 30000km · 225/60/18 · F.
Na suchu velmi mizerně sedí v zatáčkách, někdy přemýšlím jestli vůbec hodlá zatočit, reaguje se zpožděním. Na mokru sedí asi stejně jako na suchu, což je celkem dobré, slušně brzdí. Na sněhu velmi mizerná trakce i boční vedení, vzorek se zanáší. Celkově je tento typ velmi nepovedený, s jinými typy od Falken jsem byl vždycky velmi spokojený.
Jízdní vlastnosti na suché vozovce: 40%Jízdní vlastnosti na mokré vozovce: 80%Odolnost proti opotřebení: 80%
Napsáno 27.05.2018

Další testy zimních pneumatik

x

Už máte vybráno? 9 pneumatik, která bych letos obul já.

Od návštěvníků TestPneumatik.eu vím, že zorientovat se v takovém množství pneumatik je celkem složité. Často se mě tak místo testů ptají na mé osobní doporučení.

Proto jsem vypracoval a chtěl bych vám nabídnout můj aktuální přehled několika modelů pneumatik pro rok 2019, který si průběžně aktualizuji během tvorby tohoto webu a které bych bez obav obul na svůj vůz.Zadáním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání newsletteru s novými testy pneumatik (obvykle 2x ročně) v souladu s našimi zásadami.
-->