GoodYear UltraGrip Performance+

Od 1949 Kč skladem na pneuboss.czKoupit

Novinka pro rok 2019, nahrazující model Gen-1. Zaměřuje se na výkonné vozy a představuje nové technologie.  Traction Protect technologievylepšuje deformační zóny pneumatiky, což umožňuje maximalizaci brzdného účinku. Winter Grip technologie pak upravuje vlastnosti směsi pro lepší přilnavost na sněhu a ledu při nízkých teplotách.


Výsledky v testech pneumatik

Recenze Napsat recenzi

Zatím nemáme žádnou recenzi pneumatiky GoodYear UltraGrip Performance+. Máte s touto pneumatikou GoodYear zkušenosti? Přidejte recenzi a pomozte tak ostatním! Momentálně posíláme za napsání recenze měřič hloubky dezénu zdarma. Napsat recenzi
Průměrné hodnocení GoodYear UltraGrip Performance+: 100% (Počítáno z 5 testů)

Popis pneumatiky

 

Vyplatí se koupit GoodYear UltraGrip Performance+?

Rozhodně ano. V referenčním rozměru 205/55 R16 jsme nenašli jinou pneumatiku, která by za stejnou nebo nižší cenu poskytovala takový výkon jako GoodYear UltraGrip Performance+. Pokud hledáte o něco levnější alternativu, doporučil bych Continental WinterContact TS 860, na které ve zmiňovaném rozměru ušetříte cca. 2116 Kč na sadě, případně GoodYear UltraGrip 9, kde ušetříte 3680Kč.

Další testy zimních pneumatik

test
x

Už máte vybráno? 9 pneumatik, která bych letos obul já.

Od návštěvníků TestPneumatik.eu vím, že zorientovat se v takovém množství pneumatik je celkem složité. Často se mě tak místo testů ptají na mé osobní doporučení.

Proto jsem vypracoval a chtěl bych vám nabídnout můj aktuální přehled několika modelů pneumatik pro rok 2020, který si průběžně aktualizuji během tvorby tohoto webu a které bych bez obav obul na svůj vůz.Zadáním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání newsletteru s novými testy pneumatik (obvykle 2x ročně) v souladu s našimi zásadami.
-->