Firestone Multihawk 2


Výsledky v testech pneumatik

Recenze Napsat recenzi

89/100 · 15000km · 165/70/13 · Adam Hašek
Pneumatika je tichá, chová se dobře na mokru, na suchu také. Překvapil mne problém s vyvážením, muselo se dělat dvakrát. Země původu Vietnam, jsem zvědav na kilometrovou výdrž. I když jsem zatím spokojen, příště asi zkusím jinou značku, asi Nokian, abych měl porovnání
Jízdní vlastnosti na suché vozovce: 85%Jízdní vlastnosti na mokré vozovce: 90%Odolnost proti opotřebení: 90%Jízdní komfort a hluk: : 90%Adam Hašek by si koupil Firestone Multihawk 2 znovu: 90%
Napsáno 24.09.2019

Vyplatí se koupit Firestone Multihawk 2?

V zásadě ano, i když existuje několik pneumatik, které bych doporučil zvážit. V referenčním rozměru 185/60 R14 jsme našli jiné pneumatiky, které jsou levnější a zároveň dle výsledků testů lepší než Firestone Multihawk 2. Jsou to například Barum Brillantis 2, na které kromě lepšího výkonu také ušetříte cca. 336 Kč na sadě, případně , kde ušetříte Kč.

Další testy letních pneumatik

x

Už máte vybráno? 9 pneumatik, která bych letos obul já.

Od návštěvníků TestPneumatik.eu vím, že zorientovat se v takovém množství pneumatik je celkem složité. Často se mě tak místo testů ptají na mé osobní doporučení.

Proto jsem vypracoval a chtěl bych vám nabídnout můj aktuální přehled několika modelů pneumatik pro rok 2019, který si průběžně aktualizuji během tvorby tohoto webu a které bych bez obav obul na svůj vůz.Zadáním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání newsletteru s novými testy pneumatik (obvykle 2x ročně) v souladu s našimi zásadami.
-->