Vredestein T-Trac 2


Výsledky v testech pneumatik

Recenze Napsat recenzi

Zatím nemáme žádnou recenzi pneumatiky Vredestein T-Trac 2. Máte s touto pneumatikou Vredestein zkušenosti? Přidejte recenzi a pomozte tak ostatním! Momentálně posíláme za napsání recenze měřič hloubky dezénu zdarma. Napsat recenzi
Průměrné hodnocení Vredestein T-Trac 2: 94% (Počítáno z 2 testů)

Vyplatí se koupit Vredestein T-Trac 2?

V zásadě ano, i když existuje několik pneumatik, které bych doporučil zvážit. V referenčním rozměru 185/65 R15 jsme našli jiné pneumatiky, které jsou levnější a zároveň dle výsledků testů lepší než Vredestein T-Trac 2. Jsou to například Firestone Roadhawk, na které kromě lepšího výkonu také ušetříte cca. 512 Kč na sadě, případně Falken Sincera SN-832 Ecorun, kde ušetříte 212Kč.

Další testy letních pneumatik

x

Už máte vybráno? 9 pneumatik, která bych letos obul já.

Od návštěvníků TestPneumatik.eu vím, že zorientovat se v takovém množství pneumatik je celkem složité. Často se mě tak místo testů ptají na mé osobní doporučení.

Proto jsem vypracoval a chtěl bych vám nabídnout můj aktuální přehled několika modelů pneumatik pro rok 2018, který si průběžně aktualizuji během tvorby tohoto webu a které bych bez obav obul na svůj vůz.Zadáním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání newsletteru s novými testy pneumatik (obvykle 2x ročně)
-->