Sava Perfecta

Od 806 Kč skladem na pneuboss.czKoupit

Plusy a mínusy Sava Perfecta:

  • Horší handling na mokru

  Výsledky v testech pneumatik

  Recenze Napsat recenzi

  94/100 · 0km · ·
  super, málo opotřebované(jezdím již 2rok)za rok najedu cca 10000km, výborná kvalita za dobrou cenu doporučuji,všechny typy našich silnic.spoojen
  Jízdní vlastnosti na suché vozovce: 96%Jízdní vlastnosti na mokré vozovce: 95%Odolnost proti opotřebení: 90%Jízdní komfort a hluk: : 91%Koupil bych si pneu znovu: 98%
  Napsáno 20.02.2015
  Napsat recenzi
  Průměrné hodnocení Sava Perfecta: 87% (Počítáno z 2 testů)

  Vlastnosti Sava Perfecta

  Jednotlivé jízdní a ekonomické vlastnosti pneumatiky Sava Perfecta

  Vyplatí se koupit Sava Perfecta?

  V rámci této cenové hladiny ano. V referenčním rozměru 185/65 R15 jsme nenašli jinou pneumatiku, která by za stejnou nebo nižší cenu poskytovala takový výkon jako Sava Perfecta. Nicméně je napováženou, zda si nepřiplatit za o něco kvalitnější pneumatiky - doporučil bych například Bridgestone Turanza T005, na které ve zmiňovaném rozměru za vyšší výkon připlatíte cca. 2428 Kč na sadě, případně Nokian Wetproof, kde připlatíte 1732Kč.

  Další informace o Sava Perfecta na PneuSrovnavac.cz.

  Další testy letních pneumatik

  test
  x

  Už máte vybráno? 9 pneumatik, která bych letos obul já.

  Od návštěvníků TestPneumatik.eu vím, že zorientovat se v takovém množství pneumatik je celkem složité. Často se mě tak místo testů ptají na mé osobní doporučení.

  Proto jsem vypracoval a chtěl bych vám nabídnout můj aktuální přehled několika modelů pneumatik pro rok 2020, který si průběžně aktualizuji během tvorby tohoto webu a které bych bez obav obul na svůj vůz.  Zadáním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání newsletteru s novými testy pneumatik (obvykle 2x ročně) v souladu s našimi zásadami.
  -->