Sava Perfecta

Od 760 Kč skladem na Heureka.czKoupit

Výsledky v testech pneumatik

Recenze Napsat recenzi

94/100 · 0km · ·
super, málo opotřebované(jezdím již 2rok)za rok najedu cca 10000km, výborná kvalita za dobrou cenu doporučuji,všechny typy našich silnic.spoojen
Jízdní vlastnosti na suché vozovce: 96%Jízdní vlastnosti na mokré vozovce: 95%Odolnost proti opotřebení: 90%Jízdní komfort a hluk: : 91%Koupil bych si pneu znovu: 98%
Napsáno 20.02.2015
Napsat recenzi
Průměrné hodnocení Sava Perfecta: 87% (Počítáno z 2 testů)

Vyplatí se koupit Sava Perfecta?

V rámci této cenové hladiny ano. V referenčním rozměru 185/65 R15 jsme nenašli jinou pneumatiku, která by za stejnou nebo nižší cenu poskytovala takový výkon jako Sava Perfecta. Nicméně je napováženou, zda si nepřiplatit za o něco kvalitnější pneumatiky - doporučil bych například Nokian Wetproof, na které ve zmiňovaném rozměru za vyšší výkon připlatíte cca. 2272 Kč na sadě, případně Bridgestone Turanza T005, kde připlatíte 2604Kč.

Další testy letních pneumatik

x

Už máte vybráno? 9 pneumatik, která bych letos obul já.

Od návštěvníků TestPneumatik.eu vím, že zorientovat se v takovém množství pneumatik je celkem složité. Často se mě tak místo testů ptají na mé osobní doporučení.

Proto jsem vypracoval a chtěl bych vám nabídnout můj aktuální přehled několika modelů pneumatik pro rok 2019, který si průběžně aktualizuji během tvorby tohoto webu a které bych bez obav obul na svůj vůz.Zadáním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání newsletteru s novými testy pneumatik (obvykle 2x ročně) v souladu s našimi zásadami.
-->