Sava Perfecta


Výsledky v testech pneumatik

Recenze Napsat recenzi

94/100 · 0km · ·
super, málo opotřebované(jezdím již 2rok)za rok najedu cca 10000km, výborná kvalita za dobrou cenu doporučuji,všechny typy našich silnic.spoojen
Jízdní vlastnosti na suché vozovce: 96%Jízdní vlastnosti na mokré vozovce: 95%Odolnost proti opotřebení: 90%Jízdní komfort a hluk: : 91%Koupil bych si pneu znovu: 98%
Napsáno 20.02.2015
Napsat recenzi
Průměrné hodnocení Sava Perfecta: 87% (Počítáno z 2 testů)

Vyplatí se koupit Sava Perfecta?

V rámci této cenové hladiny ano. V referenčním rozměru 185/65 R15 jsme nenašli jinou pneumatiku, která by za stejnou nebo nižší cenu poskytovala takový výkon jako Sava Perfecta. Nicméně je napováženou, zda si nepřiplatit za o něco kvalitnější pneumatiky - doporučil bych například Bridgestone Turanza T005, na které ve zmiňovaném rozměru za vyšší výkon připlatíte cca. 2564 Kč na sadě, případně GoodYear Efficientgrip Performance, kde připlatíte 2676Kč.

Další testy letních pneumatik

x

Už máte vybráno? 9 pneumatik, která bych letos obul já.

Od návštěvníků TestPneumatik.eu vím, že zorientovat se v takovém množství pneumatik je celkem složité. Často se mě tak místo testů ptají na mé osobní doporučení.

Proto jsem vypracoval a chtěl bych vám nabídnout můj aktuální přehled několika modelů pneumatik pro rok 2019, který si průběžně aktualizuji během tvorby tohoto webu a které bych bez obav obul na svůj vůz.



Zadáním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání newsletteru s novými testy pneumatik (obvykle 2x ročně) v souladu s našimi zásadami.
-->