Kumho Crugen HP91

Od 1897 Kč skladem na pneuboss.czKoupit

Výsledky v testech pneumatik

Recenze Napsat recenzi

Zatím nemáme žádnou recenzi pneumatiky Kumho Crugen HP91. Máte s touto pneumatikou Kumho zkušenosti? Přidejte recenzi a pomozte tak ostatním! Momentálně posíláme za napsání recenze měřič hloubky dezénu zdarma. Napsat recenzi
Průměrné hodnocení Kumho Crugen HP91: 95% (Počítáno z 2 testů)

Vlastnosti Kumho Crugen HP91

Jednotlivé jízdní a ekonomické vlastnosti pneumatiky Kumho Crugen HP91

Vyplatí se koupit Kumho Crugen HP91?

Spíše ne, na základě testů jsme našli více než 5 pneumatik, které bychom doporučili více a stojí méně. V referenčním rozměru 215/65 R16 jsou lepší než Kumho Crugen HP91 například Hankook Ventus Prime3 K125, na které kromě lepšího výkonu také ušetříte cca. 1328 Kč na sadě, případně Falken ZIEX ZE310 ECORUN, kde ušetříte 1244Kč.

Lepší a levnější pneumatiky

Další informace o Kumho Crugen HP91 na PneuSrovnavac.cz.

Další testy letních pneumatik

test
x

Už máte vybráno? 9 pneumatik, která bych letos obul já.

Od návštěvníků TestPneumatik.eu vím, že zorientovat se v takovém množství pneumatik je celkem složité. Často se mě tak místo testů ptají na mé osobní doporučení.

Proto jsem vypracoval a chtěl bych vám nabídnout můj aktuální přehled několika modelů pneumatik pro rok 2020, který si průběžně aktualizuji během tvorby tohoto webu a které bych bez obav obul na svůj vůz.Zadáním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání newsletteru s novými testy pneumatik (obvykle 2x ročně) v souladu s našimi zásadami.
-->