Zimní pneumatiky Pirelli
 • Zimni pneumatiky Pirelli testovány celkem 20x
 • Průměrné umístění pneumatik Pirelli v testech zimních pneumatik je 5.850
 • Přehled nejlepších zimních pneumatik pro rok 2014 naleznete na stránce zimní pneumatiky.
 • Pirelli CARRIER WINTER

  Pirelli Cinturato All Season (celoroční)

  Pirelli Cinturato Winter

  Pirelli Scorpion Winter

  Pirelli Winter 190 Snowcontrol Serie 3

  Pirelli Winter 210 Snowcontrol Serie 3

  Pirelli Winter Sottozero 3


  Zimní pneumatiky Pirelli

  Pirelli Winter 190 Snowcontrol Serie 3

  Zimní pneumatika Pirelli Winter 190 Snowcontrol Serie 3 je určena pro městské a kompaktní vozy. Zaoblený profil pneumatiky zajišťuje skvělou mobilitu na zasněžené vozovce. Pneumatika je výborně přizpůsobená jízdě v rozbředlém sněhu a zajišťuje bezpečné brzdění na suchém, mokrém i zasněženém povrchu. Jedinou větší nevýhodou této pneumatiky je vysoká hlučnost, která snižovala celkové hodnocení v testech. Nejlépe si pneumatika vedla v testu Autobild 2013, kde získala druhé místo. Test zároveň prokázal, že pneumatika je oproti konkurenci úspornější, co se spotřeby paliva týče.

  Pirelli Winter 210 Snowcontrol Serie 3

  Zimní pneu Pirelli Winter 210 Snowcontrol Serie 3 je určené pro kompaktní a rodinné vozy. Tato pneumatika je výborná především pro jízdu na rozbředlém sněhu, v ostatních aspektech trochu pokulhává za konkurencí, což ukazují i testy ADAC 2012 a Autozeitung 2012, kde se pneumatika umístila postupně na dvanáctém a šestém místě.

  Pirelli Winter Sottorezo 3

  Zimní pneumatiky Pirelli Winter Sottorezo 3 jsou určené pro vysoce výkonné osobní vozy. Tato pneumatika díky svému jedinečnému vzorku dokáže bezpečně zatáčet na zasněženém povrchu i při vysoké rychlosti. Podélné drážky rychle odvádějí vody a pneumatika je proto rezistentní vůči aquaplaningu. Zajímavé jsou rozdílné výsledky v testech. Zatímco v testu ADAC 2013 pneumatiky Pirelli Winter Sottorezo 3 pohořely a umístily se až na jedenácté pozici, v testu Automotorsport 2013 se v podobném rozměru a prakticky stejné konkurenci umístily na druhém místě.

  Pirelli Scorpion Winter

  Zimní pneumatiky Pirelli Scorpion Winter jsou určené pro výkonné vozy SUV. Pneumatiky známé italské značky disponují vynikajícím záběrem a jsou proto ideální pro jízdu ve sněhu, ale co se ostatních aspektů týče, Pirelli Scorpion Winter silně zaostávají za konkurencí. V testu zimních pneumatik pro SUV a vozy 4x4 ACE 2012 se pneumatika Pirelli Scorpion Winter umístila s velkým odstupem na poslední pozici poté, co absolutně propadla při jízdě na suché a mokré vozovce. V testu Autobild 2013 se pneumatika umístila na lepším, pátém místě, avšak opět silně zaostává za konkurencí. V tomto testu pneumatika kromě jízdy na suchu a mokru ztratila i v kategorii měřící valivý odpor a tedy úspornost pneumatik, naopak patřila mezi nejlepší v jízdě na sněhu.

  Napsat recenzi
  Průměrné hodnocení zimních pneumatik Pirelli: 81% (Počítáno z 20 testů)
  test
  x

  Už máte vybráno? 9 pneumatik, která bych letos obul já.

  -->