• 10 obchodů, 68 825 produktů
Pirelli Cinturato Winter 2

Pirelli Cinturato Winter 2

/63% · zimní · · : Premium

B
C
B
Pirelli Cinturato Winter 2
Zjistěte dostupnost Pirelli Cinturato Winter 2
Šířka
Profil
Velikost ráfku

Obsah:

Klady a zápory

  • Výjimečné jízdní vlastnosti na mokru
  • Výjimečná trakce na sněhu
  • Krátká brzdná dráha na sněhu
  • Krátká brzdná dráha na mokré vozovce
  • Krátká brzdná dráha na suché vozovce
    -
Zkontrolovat ceny Pirelli Cinturato Winter 2

Velikosti

Pirelli Cinturato Winter 2 je vyráběna ve 32 velikostech, od 205/55 R16 do 215/45 R20.
Filtrovat:
zobrazit ceny

Podobné pneumatiky

Porovnání: pneumatiky podobné Pirelli Cinturato Winter 2

časová osa

2021

Pirelli Cinturato Winter 2 byla uvedena na trh a nahradila pneumatiku Pirelli Cinturato Winter.

2022

Pirelli Cinturato Winter 2 byla testována 6x (Autobild,...)

2023

Pirelli Cinturato Winter 2 byla testována 7x (Autobild,...)

Úspěchy

Nejlepší
Aquaplaning – podélný
Adac 2023
TyreReviews.com 2023
Autobild 2023
Nejlepší
Brzdění na suchu
Adac 2023
Autoexpress 2023
Autoklubcr 2022
Nejlepší
Trakce na sněhu
Adac 2023
Autobild 2023
Nejlepší
Ovladatelnost na suchu
TyreReviews.com 2023
TyreReviews.com 2022
Nejlepší
Ovladatelnost na mokru
Autobild 2022
TyreReviews.com 2022
Nejlepší
Aquaplaning – příčný
Adac 2023
Nejlepší
Brzdění na mokru
Adac 2023
Nejlepší
Vnější hluk
Autoklubcr 2022
Nejlepší
Hluk v kabině
Autoexpress 2022
Nejlepší
Ovladatelnost na sněhu
TyreReviews.com 2022
Nejlepší
Zatáčení na mokru
Autobild 2023

Pirelli Cinturato Winter 2 v testech pneumatik

Všechny testy pneumatik, ve kterých byla pneumatika Pirelli Cinturato Winter 2:
ADAC Test zimních pneumatik 2023 225/45 R17
Uspokojivé
Umístěna #12 z 16
PIRELLI CINTURATO WINTER 2 se umístil na 12. místě mezi 16 konkurenty a získal konečné hodnocení "uspokojivý". Testující ocenili jeho dobrý výkon na mokrém a zimním povrchu a vyzdvihli jeho schopnost účinně brzdit a dobře se v takových podmínkách ovládat. Kromě toho byl pozitivně hodnocen jeho vysoký předpokládaný kilometrový výkon, nízké opotřebení, nízká hmotnost a nižší spotřeba paliva. Pneumatika však čelila kritice za výrazné nedostatky v jízdním komfortu a ovladatelnosti na limitu na suché vozovce. Z hlediska bezpečnosti jízdy vykazovala pneumatika znatelné nedostatky, zejména zpožděnou reakci na povely řízení, což ovlivňovalo její vyváženost a přesnost. Na mokrém povrchu se jí sice podařilo získat dobré hodnocení v brzdění a odolnosti proti podélnému aquaplaningu, ale mírně zaostávala v příčném aquaplaningu a ovladatelnosti, kde jí chyběla přesnost. Na zasněženém a zledovatělém povrchu si vůz vedl obecně dobře, zejména v oblasti brzdění a ovladatelnosti, i když mu jen těsně uniklo vysoké skóre v trakci na sněhu. Ekologická stopa pneumatiky byla oceněna za její efektivitu s dobrými známkami za životnost a opotřebení, stejně jako za příznivou hmotnost a spotřebu paliva.
Název Dopad na životní prostředíBezpečnost jízdy
Nejlepší hodnoty v testu1,82,0
Pirelli Cinturato Winter 22,23,3
Zobrazit podrobnosti testu
Autobild Test zimních pneumatik 2023 225/45 R18
Dobré
Umístěna #5 z 20
Pneumatika Pirelli Cinturato Winter 2 se umístila na 5. místě z 20 a získala konečné hodnocení "dobrá". Pneumatika zaujala svým prémiovým profilem, přesvědčivými zimními vlastnostmi a dynamickým chováním na mokré vozovce. Rovněž se mohla pochlubit dobrým kilometrovým výkonem. Na suché vozovce však byla zaznamenána její mírná nedotáčivost. Pneumatika, která zvýšila svou konkurenceschopnost, excelovala ve specifických disciplínách a vynikla jako absolutně nejlepší v aquaplaningu - podélném i v zatáčení na mokrém okruhu.
Název Na mokruNa suchuSníhProvozní náklady
Nejlepší hodnoty v testu2+2+11-
Pirelli Cinturato Winter 222-2+2
Zobrazit podrobnosti testu
Autobild Test zimních pneumatik 2023 225/40 R18
Dobré
Umístěna #6 z 11
Pneumatika Pirelli Cinturato Winter 2 se umístila na chvályhodném 6. místě z 11 konkurentů a získala konečné hodnocení "dobrý". Tato pneumatika vynikala působivým výkonem na zasněžených a mokrých vozovkách, vynikající přilnavostí na sněhu, účinnou odolností proti aquaplaningu a krátkou brzdnou dráhou na mokré vozovce, a to vše ve spojení s mírnou cenou. Nebyla však bez nedostatků, konkrétně se jednalo o tendenci k nedotáčivosti na suché vozovce a průměrnou úroveň komfortu při odvalování. Tento souběh silných a slabých stránek vytváří obraz solidní zimní pneumatiky, která si v kritických oblastech vede obdivuhodně, zejména v zasněžených podmínkách, kde předvedla výjimečnou zdatnost.
Název
Pirelli Cinturato Winter 2
Zobrazit podrobnosti testu
Název
Pirelli Cinturato Winter 2
Zobrazit podrobnosti testu
Sport Auto Test zimních pneumatik 2023 225/40 R18
Dobré
Umístěna #7 z 9
Pneumatika Pirelli Cinturato Winter 2 se umístila na 7. místě mezi 9 soupeři a získala konečné hodnocení "dobrý". Tato pneumatika vykazovala bezpečné jízdní vlastnosti v zimních podmínkách a dobrou přilnavost v mokrých zatáčkách. Kritika však směřovala k její pomalé odezvě na řízení, slabým rezervám na mokrém povrchu a náchylnosti k aquaplaningu v zatáčkách. Kromě toho byl jeho výkon shledán pomalým na suchém povrchu. Navzdory těmto nedostatkům pneumatika vynikala ve specifických oblastech, vynikala v komfortu, zatáčení na sněhu a objektivní ovladatelnosti na sněhu, což značí její silné stránky v kritických zimních jízdních disciplínách.
Název
Pirelli Cinturato Winter 2
Zobrazit podrobnosti testu
Název Brzdná dráha na mokruBrzdná dráha na sněhu
Nejlepší hodnoty v testu31,429,2
Pirelli Cinturato Winter 234,930,7
Zobrazit podrobnosti testu
Autoexpress Test zimních pneumatik 2023 225/45 R17

Umístěna #5 z 7
Pirelli Cinturato Winter 2 předvedl v silné konkurenci solidní výkon a zajistil si 5. místo ze 7 soupeřů. Tato pneumatika znamenala významný krok společnosti Pirelli v přepracování své řady Cinturato a zaznamenala pozoruhodný debut ve své kategorii. Její výkon na sněhu byl působivý a v příslušných hodnoceních si vydobyla druhé místo, čímž prokázala svou zdatnost v zimních podmínkách. Kromě toho excelovala i na suchu, zejména při brzdění na suchu, kde překonala své soupeře a obsadila první místo. Jeho celkový potenciál byl však mírně omezen kvůli jeho výkonu na mokru, kde se umístil na pátém místě, kde předvedl dobrou rovnováhu, ale vyžadoval opatrné zacházení pro udržení trakce. Navíc, i když došlo ke zlepšení spotřeby paliva ve srovnání s jeho loňským výkonem, zůstává zde prostor pro zlepšení. Tento smíšený výkon upevňuje jeho postavení jako konkurenceschopné volby, i když s určitými oblastmi, které je třeba zlepšit.
Název
Pirelli Cinturato Winter 2
Zobrazit podrobnosti testu
Autobild Test zimních pneumatik 2022 215/55 R17
Příkladné
Umístěna #2 z 19
Pneumatika Pirelli Cinturato Winter 2 získala chvályhodné 2. místo mezi 19 soupeři a v konečném hodnocení získala známku "příkladná", což svědčí o jejím dobrém výkonu v konkurenčním prostředí. Byla oceněna jako přesvědčivá všestranná pneumatika s působivým kilometrovým výkonem a dobrou ekonomickou hodnotou. Její precizní ovladatelnost na mokré vozovce a ohromná odolnost proti aquaplaningu byly význačnými vlastnostmi, které řidičům nabízejí kombinaci bezpečnosti a výkonu. Úroveň komfortu však byla hodnocena jako průměrná, což naznačuje, že by se mohla zlepšit. Pneumatika vynikala zejména při zatáčení na sněhu a jízdě na mokru, čímž si upevnila svůj status nejlepší volby pro zimní podmínky, kde je nejdůležitější spolehlivost a kontrola.
Název Na mokruNa suchuSníhProvozní náklady
Nejlepší hodnoty v testu2+2+2+2+
Pirelli Cinturato Winter 22+ 22+ 2+
Zobrazit podrobnosti testu
Zdroj: www.autobild.de
Autoexpress Test zimních pneumatik 2022 225/45 R19

Umístěna #4 z 6
Pneumatika Pirelli Cinturato Winter 2 získala 4. místo mezi 6 soupeři ve svém vůbec prvním hodnocení, čímž společnost Pirelli dokončila modernizaci řady Cinturato. Pneumatika s konstrukcí, která těží z běhounu vyvíjejícího se v průběhu opotřebení, prokázala konkurenceschopnost, zejména na sněhu, kde zářila v blízkosti špičky. Na zasněženém terénu obsadila druhé místo v trakci i ovladatelnosti a předvedla chvályhodný výkon, který v ostatních podmínkách jen mírně převyšoval. Přestože za vedoucími pneumatikami zaostávala v mokrých podmínkách, předčila některé soupeře, včetně značek Michelin a Vredestein, zejména v hlubších aquaplaningových výzvách. Její vyvážené a stabilní jízdní vlastnosti byly zaznamenány v různých testech, a to i přes mírný kompromis v přilnavosti přední části ve srovnání s těmi nejlepšími. Na suchém povrchu však Winter 2 mírně zaostávala s nejpomalejšími jízdními vlastnostmi na trati, což odhalilo měkčí jízdu a méně ostré řízení než u konkurentů. Vynikla však jako nejtišší pneumatika v nabídce, která nabízí pozoruhodně tichou jízdu na úkor úspory paliva.
Název Celkem bodů
Nejlepší hodnoty v testu100
Pirelli Cinturato Winter 298.6
Zdroj: www.autoexpress.co.uk
Autobild Test zimních pneumatik 2022 215/55 R17

Umístěna #5 z 56
Název Brzdná dráha na mokruBrzdná dráha na sněhu
Nejlepší hodnoty v testu32,825,4
Pirelli Cinturato Winter 234,626,4
Tyre Reviews Test zimních pneumatik 2022 225/45 R17
Doporučeno
Umístěna #4 z 9
Název
Pirelli Cinturato Winter 2
Zdroj: www.tyrereviews.com
Autoklub ČR Test zimních pneumatik 2022 225/45 R17

Umístěna #7 z 8
Pneumatika Pirelli Cinturato Winter 2 skončila na sedmém místě mezi celkem osmi konkurenty, což svědčí o náročném výkonu ve srovnání s jejími soupeři. Navzdory obecným problémům, s nimiž se v průběhu testovací fáze potýkal, prokázal chvályhodné vlastnosti ve specifických oblastech. Zejména tato pneumatika vynikala v brzdění na suchu, vnějším hluku a valivém odporu, což značí její silné stránky v těchto klíčových disciplínách. Tyto výjimečné výkony podtrhují oblasti, ve kterých pneumatika Pirelli Cinturato Winter 2 dokázala překonat a odlišit se, a zdůrazňují její potenciální výhody v rámci jejích specifických kompetencí.
Název Celkem bodůNa mokruNa suchuSníh
Nejlepší hodnoty v testu103,6108,3100,2102,1
Pirelli Cinturato Winter 299,6102,898,197,7
Zobrazit podrobnosti testu
Zdroj: www.autoklub.cz
Autozeitung Test zimních pneumatik 2022 225/45 R17

Umístěna #7 z 8
Pneumatika Pirelli Cinturato Winter 2, která se umístila na 7. místě z 8 konkurentů, dosáhla v hodnocení výkonnosti smíšených výsledků. Na mokrém povrchu vykazovala pneumatika středně dlouhou brzdnou dráhu, ale dobře si vedla při scénáři aquaplaningu. Měla však problémy s boční přilnavostí, což omezovalo vyšší rychlosti v zatáčkách. Na suchu se ukázala být spolehlivou volbou, nabízela stabilní záď při změně zatížení a krátkou brzdnou dráhu, ačkoli její účinnost byla hodnocena jako průměrná. Značným problémům čelila pneumatika na sněhu, kde vykazovala nejdelší brzdnou dráhu, nejmenší boční podporu a pomalé reakce na povely řízení, což zdůraznilo její slabiny v zimních podmínkách.
Název Na mokruNa suchuSníh
Nejlepší hodnoty v testu147143147
Pirelli Cinturato Winter 2112120105
Zobrazit podrobnosti testu
Zdroj: www.autozeitung.de

Rozdělení zkušebních hodnocení

100% (1x)85% (6x)
příkladnédobrédoporučenouspokojivé
1x3x2x1x

Hodnocení x Velikost kola

R17R18
90% (3x)85% (4x)

Hodnocení x Šířka

215/xx Rxx225/xx Rxx
100% (1x)85% (6x)

Recenze Napsat recenzi

Zatím nemáme žádnou recenzi pneumatiky Pirelli Cinturato Winter 2. Máte s touto pneumatikou zkušenosti? Přidejte recenzi a pomozte tak ostatním! Momentálně posíláme za napsání recenze měřič hloubky dezénu zdarma.

Další modely Pirelli