Letní pneumatiky Barum
  • Letní pneumatiky Barum testovány celkem 6x
  • Průměrné umístění pneumatik Barum v testech letních pneumatik je 8.833
  • Přehled nejlepších letních pneumatik pro rok 2021 naleznete na stránce letní pneumatiky.

Barum Bravuris 3 HM

Barum Bravuris 4X4

Barum Bravuris 5 HM

Barum Bravuris 5 HM SUV

Barum Brillantis 2


Letní pneumatiky Barum

Barum Bravuris 2

Letní pneumatika Barum Bravuris 2 si především v Česku získala velké množství spokojených zákazníků. Tato sportovní pneumatika pro výkonné vozy sice nedisponuje nikterak oslnivými jízdními vlastnostmi, avšak při nízké ceně není poměr cena/výkon vůbec k zahození. Bravuris 2 je bezpečná při brzdění na mokru a odolná vůči aquaplaningu. Díky rovnoměrně rozvrženému tlaku je pneumatika rezistentní vůči opotřebení. Jedná se o nejvýkonnější letní pneumatiku z dílny Barum. V konkurenci ostatních sportovních pneumatik v testu Auto Bild 2012 obsadila tato pneumatika průměrné deváté místo, ovšem při pořizovací ceně, která je podobná jako u velmi nekvalitních asijských značek se jedná o výbornou volbu pro ekonomicky smýšlející řidiče.

Barum Brilliantis 2

Pneumatika Barum Brillianis 2 je určena pro malé vozy a nižší střední třídu. Největší předností pneumatik je dostatečná kvalita za atraktivní cenu. Brilliantis 2 nemůže ve svém segmentu konkurovat prémiovým značkám v kvalitě, ale právě díky nízké pořizovací ceně si pneumatiky získávají příznivce. Největším negativem pneumatik je jejich chování na mokré vozovce, avšak v ostatních aspektech jsou Brilliantis 2 na vysoké úrovni. V testech se pneumatiky nacházejí uprostřed žebříčků. Nejlépe se jim dařilo v testu ADAC 2012, kde se umístily na pátém místě. Pro řidiče zohledňující především poměr cena/výkon jsou tyto pneumatiky výbornou volbou.

Barum Bravuris 4x4

Letní pneumatiky Barum Bravuris 4x4 jsou určené pro výkonné SUV a vozidla s pohonem všech čtyř kol. Pneumatiky jsou navržené pro vysoký záběr a brzdný výkon, což umožňuje jejich využívání v lehkém terénu. Dlouhá životnost a nízká cena oproti pneumatikám v tomto segmentu jistě nadchne i ekonomicky smýšlející zákazníky.

Barum Vanis 2

Letní pneumatiky Barum Vanis 2 jsou určeny pro dodávky. Vanis 2 se v oblasti jízdních vlastností řadí spíše mezi horší průměr, avšak díky relativně dlouhé životnosti pneumatik a atraktivní ceně si Barum Vanis 2 nacházejí sympatie u zákazníků.

Napsat recenzi
Průměrné hodnocení letních pneumatik Barum: 69% (Počítáno z 6 testů)
test
x

Už máte vybráno? 9 pneumatik, která bych letos obul já.

-->