Goodyear UltraGrip 9+

Od 1360 Kč skladem na pneuboss.czKoupit

Plusy a mínusy Goodyear UltraGrip 9+:

  • Delší brzdná dráha na suchu

  Výsledky v testech pneumatik

  Recenze Napsat recenzi

  Zatím nemáme žádnou recenzi pneumatiky Goodyear UltraGrip 9+. Máte s touto pneumatikou Goodyear zkušenosti? Přidejte recenzi a pomozte tak ostatním! Momentálně posíláme za napsání recenze měřič hloubky dezénu zdarma.

  Vlastnosti Goodyear UltraGrip 9+

  Jednotlivé jízdní a ekonomické vlastnosti pneumatiky Goodyear UltraGrip 9+

  Vyplatí se koupit Goodyear UltraGrip 9+?

  Spíše ne, na základě testů jsme našli více než 5 pneumatik, které bychom doporučili více a stojí méně. V referenčním rozměru 205/55 R16 jsou lepší než Goodyear UltraGrip 9+ například BFGoodrich G-FORCE WINTER 2, na které kromě lepšího výkonu také ušetříte cca. 740 Kč na sadě, případně Nokian WR D4, kde ušetříte 492Kč.

  Lepší a levnější pneumatiky

  Další informace o Goodyear UltraGrip 9+ na PneuSrovnavac.cz.

  Další testy zimních pneumatik

  test
  x

  Už máte vybráno? 9 pneumatik, která bych letos obul já.

  Od návštěvníků TestPneumatik.eu vím, že zorientovat se v takovém množství pneumatik je celkem složité. Často se mě tak místo testů ptají na mé osobní doporučení.

  Proto jsem vypracoval a chtěl bych vám nabídnout můj aktuální přehled několika modelů pneumatik pro rok 2020, který si průběžně aktualizuji během tvorby tohoto webu a které bych bez obav obul na svůj vůz.  Zadáním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání newsletteru s novými testy pneumatik (obvykle 2x ročně) v souladu s našimi zásadami.
  -->