Esa-Tecar Super Grip 9


Esa-Tecar je privátní značka švýcarské organizace podnikající v automobilové průmyslu ESA. Vyrábí ji pro Esu renomovaný evropský výrobce pneumatik a v testech disponuje velmi dobrým poměrem cena/výkon. Bohužel ji ale v ČR nelze prakticky sehnat.


Výsledky v testech pneumatik

Recenze Napsat recenzi

Zatím nemáme žádnou recenzi pneumatiky Esa-Tecar Super Grip 9. Máte s touto pneumatikou Esa-Tecar zkušenosti? Přidejte recenzi a pomozte tak ostatním! Momentálně posíláme za napsání recenze měřič hloubky dezénu zdarma. Napsat recenzi
Průměrné hodnocení Esa-Tecar Super Grip 9: 96% (Počítáno z 3 testů)

Popis pneumatiky

Dostupné rozměry

Další testy zimních pneumatik

test
x

Už máte vybráno? 9 pneumatik, která bych letos obul já.

Od návštěvníků TestPneumatik.eu vím, že zorientovat se v takovém množství pneumatik je celkem složité. Často se mě tak místo testů ptají na mé osobní doporučení.

Proto jsem vypracoval a chtěl bych vám nabídnout můj aktuální přehled několika modelů pneumatik pro rok 2020, který si průběžně aktualizuji během tvorby tohoto webu a které bych bez obav obul na svůj vůz.Zadáním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání newsletteru s novými testy pneumatik (obvykle 2x ročně) v souladu s našimi zásadami.
-->