Semperit Master-Grip 2


Výsledky v testech pneumatik

Recenze Napsat recenzi

Zatím nemáme žádnou recenzi pneumatiky Semperit Master-Grip 2. Máte s touto pneumatikou Semperit zkušenosti? Přidejte recenzi a pomozte tak ostatním! Momentálně posíláme za napsání recenze měřič hloubky dezénu zdarma. Napsat recenzi
Průměrné hodnocení Semperit Master-Grip 2: 88% (Počítáno z 2 testů)

Vyplatí se koupit Semperit Master-Grip 2?

V zásadě ano, i když existuje několik pneumatik, které bych doporučil zvážit. V referenčním rozměru 215/65 R16 jsme našli jiné pneumatiky, které jsou levnější a zároveň dle výsledků testů lepší než Semperit Master-Grip 2. Jsou to například Fulda Kristall Control HP2, na které kromě lepšího výkonu také ušetříte cca. 576 Kč na sadě, případně Hankook Winter i*cept RS2 W452, kde ušetříte 504Kč.

Další testy zimních pneumatik

x

Už máte vybráno? 9 pneumatik, která bych letos obul já.

Od návštěvníků TestPneumatik.eu vím, že zorientovat se v takovém množství pneumatik je celkem složité. Často se mě tak místo testů ptají na mé osobní doporučení.

Proto jsem vypracoval a chtěl bych vám nabídnout můj aktuální přehled několika modelů pneumatik pro rok 2018, který si průběžně aktualizuji během tvorby tohoto webu a které bych bez obav obul na svůj vůz.Zadáním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání newsletteru s novými testy pneumatik (obvykle 2x ročně)
-->