Semperit Master-Grip 2

Od 1009 Kč skladem na Heureka.czKoupit

Výsledky v testech pneumatik

Recenze Napsat recenzi

81.6/100 · 0km · 155-65-14 · Jaroslav Markalous
Mám tyto pneu na zimu už delší dobu,dvě master grip už jen na tuto zimu a dvě master grip 2 hodně slušné. Jezdím celou zimu v podhorském terénu s výjezdy na chatu v horském terénu Krušných hor. Automobil-Renault Twingo. Z mého pohledu tichá,nezáludná pneumatika s dlouhou výdrží. Jsem s ní spokojený a pořídím si je znovu. Opotřebení je minimální. Auto při rozumné jízdě sedí jako přišité.
Jízdní vlastnosti na suché vozovce: 77%Jízdní vlastnosti na mokré vozovce: 82%Odolnost proti opotřebení: 82%Jízdní komfort a hluk: : 67%Jaroslav Markalous by si koupil Semperit Master-Grip 2 znovu: 100%
Napsáno 08.11.2018
Napsat recenzi
Průměrné hodnocení Semperit Master-Grip 2: 90% (Počítáno z 5 testů)

Další testy zimních pneumatik

x

Už máte vybráno? 9 pneumatik, která bych letos obul já.

Od návštěvníků TestPneumatik.eu vím, že zorientovat se v takovém množství pneumatik je celkem složité. Často se mě tak místo testů ptají na mé osobní doporučení.

Proto jsem vypracoval a chtěl bych vám nabídnout můj aktuální přehled několika modelů pneumatik pro rok 2019, který si průběžně aktualizuji během tvorby tohoto webu a které bych bez obav obul na svůj vůz.Zadáním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání newsletteru s novými testy pneumatik (obvykle 2x ročně) v souladu s našimi zásadami.
-->