Semperit Master-Grip 2

Od 1130 Kč skladem na pneuboss.czKoupit

Plusy a mínusy Semperit Master-Grip 2:

  • Krátká brzdná dráha na ledu
  • Krátká brzdná dráha na sněhu
  • Výjimečný handling na mokru
  • Delší brzdná dráha na suchu
  • Horší handling na suchu

Výsledky v testech pneumatik

Recenze Napsat recenzi

81.6/100 · 0km · 155-65-14 · Jaroslav Markalous
Mám tyto pneu na zimu už delší dobu,dvě master grip už jen na tuto zimu a dvě master grip 2 hodně slušné. Jezdím celou zimu v podhorském terénu s výjezdy na chatu v horském terénu Krušných hor. Automobil-Renault Twingo. Z mého pohledu tichá,nezáludná pneumatika s dlouhou výdrží. Jsem s ní spokojený a pořídím si je znovu. Opotřebení je minimální. Auto při rozumné jízdě sedí jako přišité.
Jízdní vlastnosti na suché vozovce: 77%Jízdní vlastnosti na mokré vozovce: 82%Odolnost proti opotřebení: 82%Jízdní komfort a hluk: : 67%Jaroslav Markalous by si koupil Semperit Master-Grip 2 znovu: 100%
Napsáno 08.11.2018
Napsat recenzi
Průměrné hodnocení Semperit Master-Grip 2: 90% (Počítáno z 5 testů)

Vlastnosti Semperit Master-Grip 2

Jednotlivé jízdní a ekonomické vlastnosti pneumatiky Semperit Master-Grip 2

Vyplatí se koupit Semperit Master-Grip 2?

Spíše ne, na základě testů jsme našli více než 5 pneumatik, které bychom doporučili více a stojí méně. V referenčním rozměru 185/65 R15 jsou lepší než Semperit Master-Grip 2 například BFGoodrich G-FORCE WINTER 2, na které kromě lepšího výkonu také ušetříte cca. 216 Kč na sadě, případně Nokian WR D4, kde ušetříte 276Kč.

Lepší a levnější pneumatiky

Další informace o Semperit Master-Grip 2 na PneuSrovnavac.cz.

Další testy zimních pneumatik

test
x

Už máte vybráno? 9 pneumatik, která bych letos obul já.

Od návštěvníků TestPneumatik.eu vím, že zorientovat se v takovém množství pneumatik je celkem složité. Často se mě tak místo testů ptají na mé osobní doporučení.

Proto jsem vypracoval a chtěl bych vám nabídnout můj aktuální přehled několika modelů pneumatik pro rok 2020, který si průběžně aktualizuji během tvorby tohoto webu a které bych bez obav obul na svůj vůz.Zadáním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání newsletteru s novými testy pneumatik (obvykle 2x ročně) v souladu s našimi zásadami.
-->