Semperit Master-Grip 2


Výsledky v testech pneumatik

Recenze Napsat recenzi

Zatím nemáme žádnou recenzi pneumatiky Semperit Master-Grip 2. Máte s touto pneumatikou Semperit zkušenosti? Přidejte recenzi a pomozte tak ostatním! Momentálně posíláme za napsání recenze měřič hloubky dezénu zdarma. Napsat recenzi
Průměrné hodnocení Semperit Master-Grip 2: 90% (Počítáno z 5 testů)

Vyplatí se koupit Semperit Master-Grip 2?

Spíše ne, na základě testů jsme našli více než 5 pneumatik, které bychom doporučili více a stojí méně. V referenčním rozměru 185/65 R15 jsou lepší než Semperit Master-Grip 2 například BFGoodrich G-FORCE WINTER 2, na které kromě lepšího výkonu také ušetříte cca. 316 Kč na sadě, případně Hankook Winter i*cept RS2 W452, kde ušetříte 256Kč.

Lepší a levnější pneumatiky

Další testy zimních pneumatik

x

Už máte vybráno? 9 pneumatik, která bych letos obul já.

Od návštěvníků TestPneumatik.eu vím, že zorientovat se v takovém množství pneumatik je celkem složité. Často se mě tak místo testů ptají na mé osobní doporučení.

Proto jsem vypracoval a chtěl bych vám nabídnout můj aktuální přehled několika modelů pneumatik pro rok 2018, který si průběžně aktualizuji během tvorby tohoto webu a které bych bez obav obul na svůj vůz.Zadáním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání newsletteru s novými testy pneumatik (obvykle 2x ročně) v souladu s našimi zásadami.
-->