Nexen Winguard Snow G WH2


Nexen je jihokorejská firma, která však otevírá novou továrnu v ČR u Žatce. Její zimní dezén Winguard Snow G WH2 pro menší vozy s rozměrem pneu od R13 do R16 byla testována několikrát, první testem prošla už v roce 2016. Příliš se jí nedařilo pouze v testech brzdné dráhy od Autobildu, kde se nikdy nedostala do finálního výběru. Bývá ji vyčítán nevyvážený handling na mokru, špatná odolnost proti aquaplaningu, nevyvážené výkony na suchu a vysoký valivý odpor, naopak test Automotorsport ocenil dobré brzdění na mokru a uspokojivý výkon na sněhu.


Výsledky v testech pneumatik

Recenze Napsat recenzi

Zatím nemáme žádnou recenzi pneumatiky Nexen Winguard Snow G WH2. Máte s touto pneumatikou Nexen zkušenosti? Přidejte recenzi a pomozte tak ostatním! Momentálně posíláme za napsání recenze měřič hloubky dezénu zdarma. Napsat recenzi
Průměrné hodnocení Nexen Winguard Snow G WH2: 87% (Počítáno z 7 testů)

Popis pneumatiky

Dostupné rozměry

Další testy zimních pneumatik

x

Už máte vybráno? 9 pneumatik, která bych letos obul já.

Od návštěvníků TestPneumatik.eu vím, že zorientovat se v takovém množství pneumatik je celkem složité. Často se mě tak místo testů ptají na mé osobní doporučení.

Proto jsem vypracoval a chtěl bych vám nabídnout můj aktuální přehled několika modelů pneumatik pro rok 2019, který si průběžně aktualizuji během tvorby tohoto webu a které bych bez obav obul na svůj vůz.Zadáním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání newsletteru s novými testy pneumatik (obvykle 2x ročně) v souladu s našimi zásadami.
-->