GoodYear Eagle F1 Asymmetric 5

Od 2084 Kč skladem na Heureka.czKoupit

Nástupce veleúspěšné Asymmetric 3 je tu a s ním i první testy, které dokazují, že na předchozí generaci se povedlo navázat víc než dobře. Zlepšovalo se hlavně brzdění na vodě a handling na suchu, tedy disciplíny, které se od pneumatiky s označením UHP vyžadují. 


Výsledky v testech pneumatik

Recenze Napsat recenzi

Zatím nemáme žádnou recenzi pneumatiky GoodYear Eagle F1 Asymmetric 5. Máte s touto pneumatikou GoodYear zkušenosti? Přidejte recenzi a pomozte tak ostatním! Momentálně posíláme za napsání recenze měřič hloubky dezénu zdarma. Napsat recenzi
Průměrné hodnocení GoodYear Eagle F1 Asymmetric 5: 99% (Počítáno z 5 testů)

Popis pneumatiky

Brzdná dráha novinky by tak měla být o 4% kratší než u přechůdce, jízdní komfort by však měl zůstat nezměněn. Pneumatika se totiž rozšiřuje při brzdění, což zabezpečuje stupeň brzdění ne nepodobný tomu u okruhových pneumatik. Goodyear se také chlubí skvělou odezvou řízení a předvídatelností.

Vyplatí se koupit GoodYear Eagle F1 Asymmetric 5?

Rozhodně ano. V referenčním rozměru 225/45 R17 jsme nenašli jinou pneumatiku, která by za stejnou nebo nižší cenu poskytovala takový výkon jako GoodYear Eagle F1 Asymmetric 5. Pokud hledáte o něco levnější alternativu, doporučil bych Continental PremiumContact 6, na které ve zmiňovaném rozměru ušetříte cca. 280 Kč na sadě, případně Falken Azenis FK510, kde ušetříte 464Kč.

Další testy letních pneumatik

x

Už máte vybráno? 9 pneumatik, která bych letos obul já.

Od návštěvníků TestPneumatik.eu vím, že zorientovat se v takovém množství pneumatik je celkem složité. Často se mě tak místo testů ptají na mé osobní doporučení.

Proto jsem vypracoval a chtěl bych vám nabídnout můj aktuální přehled několika modelů pneumatik pro rok 2019, který si průběžně aktualizuji během tvorby tohoto webu a které bych bez obav obul na svůj vůz.Zadáním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání newsletteru s novými testy pneumatik (obvykle 2x ročně) v souladu s našimi zásadami.
-->