GoodYear Eagle F1 Asymmetric 5


Nástupce veleúspěšné Asymmetric 3 je tu a s ním i první testy, které dokazují, že na předchozí generaci se povedlo navázat víc než dobře. Zlepšovalo se hlavně brzdění na vodě a handling na suchu, tedy disciplíny, které se od pneumatiky s označením UHP vyžadují. 


Výsledky v testech pneumatik

Recenze Napsat recenzi

97/100 · 0km · 225/50 R 1 · David Hošek
Zatím nejlepší letní pneumatiky, jaké jsem kdy měl. Dobře drží na suchu i mokru a nejsou skoro vůbec slyšet. Prostě top pneu!!! Zatim sem na nich najel jednu sezónu cca 14000 a jsou jako nové.
Jízdní vlastnosti na suché vozovce: 98%Jízdní vlastnosti na mokré vozovce: 98%Odolnost proti opotřebení: 91%Jízdní komfort a hluk: : 99%David Hošek by si koupil GoodYear Eagle F1 Asymmetric 5 znovu: 99%
Napsáno 06.11.2019
Napsat recenzi
Průměrné hodnocení GoodYear Eagle F1 Asymmetric 5: 99% (Počítáno z 5 testů)

Popis pneumatiky

Brzdná dráha novinky by tak měla být o 4% kratší než u přechůdce, jízdní komfort by však měl zůstat nezměněn. Pneumatika se totiž rozšiřuje při brzdění, což zabezpečuje stupeň brzdění ne nepodobný tomu u okruhových pneumatik. Goodyear se také chlubí skvělou odezvou řízení a předvídatelností.

Vyplatí se koupit GoodYear Eagle F1 Asymmetric 5?

Rozhodně ano. V referenčním rozměru 225/45 R17 jsme nenašli jinou pneumatiku, která by za stejnou nebo nižší cenu poskytovala takový výkon jako GoodYear Eagle F1 Asymmetric 5. Pokud hledáte o něco levnější alternativu, doporučil bych GoodYear Eagle F1 Asymmetric 3, na které ve zmiňovaném rozměru ušetříte cca. 356 Kč na sadě, případně Falken Azenis FK510, kde ušetříte 632Kč.

Další testy letních pneumatik

x

Už máte vybráno? 9 pneumatik, která bych letos obul já.

Od návštěvníků TestPneumatik.eu vím, že zorientovat se v takovém množství pneumatik je celkem složité. Často se mě tak místo testů ptají na mé osobní doporučení.

Proto jsem vypracoval a chtěl bych vám nabídnout můj aktuální přehled několika modelů pneumatik pro rok 2020, který si průběžně aktualizuji během tvorby tohoto webu a které bych bez obav obul na svůj vůz.Zadáním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání newsletteru s novými testy pneumatik (obvykle 2x ročně) v souladu s našimi zásadami.
-->