GoodYear Eagle F1 Asymmetric 5


Nástupce veleúspěšné Asymmetric 3 je tu a s ním i první testy, které dokazují, že na předchozí generaci se povedlo navázat víc než dobře. Zlepšovalo se hlavně brzdění na vodě a handling na suchu, tedy disciplíny, které se od pneumatiky s označením UHP vyžadují. 


Výsledky v testech pneumatik

Recenze Napsat recenzi

97/100 · 0km · 225/50 R 1 · David Hošek
Zatím nejlepší letní pneumatiky, jaké jsem kdy měl. Dobře drží na suchu i mokru a nejsou skoro vůbec slyšet. Prostě top pneu!!! Zatim sem na nich najel jednu sezónu cca 14000 a jsou jako nové.
Jízdní vlastnosti na suché vozovce: 98%Jízdní vlastnosti na mokré vozovce: 98%Odolnost proti opotřebení: 91%Jízdní komfort a hluk: : 99%David Hošek by si koupil GoodYear Eagle F1 Asymmetric 5 znovu: 99%
Napsáno 06.11.2019
Napsat recenzi
Průměrné hodnocení GoodYear Eagle F1 Asymmetric 5: 99% (Počítáno z 5 testů)

Popis pneumatiky

Brzdná dráha novinky by tak měla být o 4% kratší než u přechůdce, jízdní komfort by však měl zůstat nezměněn. Pneumatika se totiž rozšiřuje při brzdění, což zabezpečuje stupeň brzdění ne nepodobný tomu u okruhových pneumatik. Goodyear se také chlubí skvělou odezvou řízení a předvídatelností.

Další testy letních pneumatik

x

Už máte vybráno? 9 pneumatik, která bych letos obul já.

Od návštěvníků TestPneumatik.eu vím, že zorientovat se v takovém množství pneumatik je celkem složité. Často se mě tak místo testů ptají na mé osobní doporučení.

Proto jsem vypracoval a chtěl bych vám nabídnout můj aktuální přehled několika modelů pneumatik pro rok 2019, který si průběžně aktualizuji během tvorby tohoto webu a které bych bez obav obul na svůj vůz.Zadáním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání newsletteru s novými testy pneumatik (obvykle 2x ročně) v souladu s našimi zásadami.
-->