Sava Intensa UHP 2

Od 1419 Kč skladem na pneuboss.czKoupit

Plusy a mínusy Sava Intensa UHP 2:

 • Skvělá odolnost proti aquaplaningu
 • Nadprůměrný handling na suchu
 • Výjimečný handling na mokru

  Výsledky v testech pneumatik

  Recenze Napsat recenzi

  Zatím nemáme žádnou recenzi pneumatiky Sava Intensa UHP 2. Máte s touto pneumatikou Sava zkušenosti? Přidejte recenzi a pomozte tak ostatním! Momentálně posíláme za napsání recenze měřič hloubky dezénu zdarma. Napsat recenzi
  Průměrné hodnocení Sava Intensa UHP 2: 89% (Počítáno z 7 testů)

  Vlastnosti Sava Intensa UHP 2

  Jednotlivé jízdní a ekonomické vlastnosti pneumatiky Sava Intensa UHP 2

  Vyplatí se koupit Sava Intensa UHP 2?

  V rámci této cenové hladiny ano. V referenčním rozměru 225/45 R17 jsme nenašli jinou pneumatiku, která by za stejnou nebo nižší cenu poskytovala takový výkon jako Sava Intensa UHP 2. Nicméně je napováženou, zda si nepřiplatit za o něco kvalitnější pneumatiky - doporučil bych například GoodYear Eagle F1 Asymmetric 5, na které ve zmiňovaném rozměru za vyšší výkon připlatíte cca. 2796 Kč na sadě, případně Continental PremiumContact 6, kde připlatíte 2284Kč.

  Další informace o Sava Intensa UHP 2 na PneuSrovnavac.cz.

  Další testy letních pneumatik

  test
  x

  Už máte vybráno? 9 pneumatik, která bych letos obul já.

  Od návštěvníků TestPneumatik.eu vím, že zorientovat se v takovém množství pneumatik je celkem složité. Často se mě tak místo testů ptají na mé osobní doporučení.

  Proto jsem vypracoval a chtěl bych vám nabídnout můj aktuální přehled několika modelů pneumatik pro rok 2020, který si průběžně aktualizuji během tvorby tohoto webu a které bych bez obav obul na svůj vůz.  Zadáním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání newsletteru s novými testy pneumatik (obvykle 2x ročně) v souladu s našimi zásadami.
  -->