Zimní pneumatiky Barum
 • Zimni pneumatiky Barum testovány celkem 7x
 • Průměrné umístění pneumatik Barum v testech zimních pneumatik je 8.714
 • Přehled nejlepších zimních pneumatik pro rok 2014 naleznete na stránce zimní pneumatiky.
 • Barum Polaris 3

  Barum Polaris 3 4x4

  Barum Polaris 5

  Barum Quartaris 5


  Zimní pneumatiky Barum

  Barum Polaris 3

  Zimní pneumatiky Barum Polaris 3 jsou určené pro městské a kompaktní vozy. Polaris 3 disponují velmi vyrovnanými vlastnostmi, díky nízkému valivému odporu jsou úsporné, mají vysoký brzdný výkon a optimální přilnavost na suchu, mokru i sněhu. Ačkoliv kvalitativně nestačí na pneumatiky prémiových výrobců pneu, ve své cenové hladině nemají prakticky žádnou konkurenci. Pneumatikám se nejlépe daří v testu ADAC 2012, kde se umístily na čtvrtém místě. V ostatních testech se pneumatiky nacházejí v prvních půlkách tabulek, které jim zajišťuje jejich rovnovážnost mezi testovanými aspekty.

  Barum Snovanis 2

  Pro užitkové vozy vytvořil Barum zimní pneumatiku typu Snovanis 2. Pneumatika zajišťuje bezpečnou jízdu po zasněžených vozovkách a díky nízkému valivému odporu šetří náklady za pohonné hmoty. Zkrátka zajišťuje pro Barum typický standard za nízkou cenu.

  Barum Norpolaris

  Barum Norporalis je severská zimní pneumatika vhodná do extrémních podmínek. Disponuje optimálním záběrem a hroty, které se zakusují hluboko do ledu a zajišťují optimální jízdní vlastnosti na ledu. Dezén pneumatiky je odolný vůči opotřebení.

  Napsat recenzi
  Průměrné hodnocení zimních pneumatik Barum: 69% (Počítáno z 7 testů)
  test
  x

  Už máte vybráno? 9 pneumatik, která bych letos obul já.

  -->