BFGoodrich G-FORCE WINTER 2 SUV

Od 1882 Kč skladem na pneuboss.czKoupit

Výsledky v testech pneumatik

Recenze Napsat recenzi

91.2/100 · 3000km · 215/65 R16 · Miroslav Motúz
Super poměr cena výkon. Zatím spokojen. Rozhodoval jsem se podle testu a výsledky mluví za vše. Doporučuji
Jízdní vlastnosti na suché vozovce: 86%Jízdní vlastnosti na mokré vozovce: 90%Odolnost proti opotřebení: 93%Jízdní komfort a hluk: : 93%Miroslav Motúz by si koupil BFGoodrich G-FORCE WINTER 2 SUV znovu: 94%
Napsáno 02.10.2018

Vlastnosti BFGoodrich G-FORCE WINTER 2 SUV

Jednotlivé jízdní a ekonomické vlastnosti pneumatiky BFGoodrich G-FORCE WINTER 2 SUV

Vyplatí se koupit BFGoodrich G-FORCE WINTER 2 SUV?

Rozhodně ano. V referenčním rozměru 215/65 R16 jsme nenašli jinou pneumatiku, která by za stejnou nebo nižší cenu poskytovala takový výkon jako BFGoodrich G-FORCE WINTER 2 SUV. Pokud hledáte o něco levnější alternativu, doporučil bych Fulda Kristall Control HP2, na které ve zmiňovaném rozměru ušetříte cca. 296 Kč na sadě, případně Matador MP92 Sibir Snow SUV, kde ušetříte 1108Kč.

Další informace o BFGoodrich G-FORCE WINTER 2 SUV na PneuSrovnavac.cz.

Další testy zimních pneumatik

test
x

Už máte vybráno? 9 pneumatik, která bych letos obul já.

Od návštěvníků TestPneumatik.eu vím, že zorientovat se v takovém množství pneumatik je celkem složité. Často se mě tak místo testů ptají na mé osobní doporučení.

Proto jsem vypracoval a chtěl bych vám nabídnout můj aktuální přehled několika modelů pneumatik pro rok 2020, který si průběžně aktualizuji během tvorby tohoto webu a které bych bez obav obul na svůj vůz.Zadáním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání newsletteru s novými testy pneumatik (obvykle 2x ročně) v souladu s našimi zásadami.
-->