Sava Eskimo HP2


Výsledky v testech pneumatik

Recenze Napsat recenzi

89/100 · 8000km · 205/55 16 · richard konopka
mam na octě 2 poměr cena výkon skvěla.jezdím převážně na jížní moravě takže zimy mírné na tyhle podmínky zcela postačujici měním je po čtyřech letech.
Jízdní vlastnosti na suché vozovce: 90%Jízdní vlastnosti na mokré vozovce: 89%Odolnost proti opotřebení: 91%Jízdní komfort a hluk: : 88%richard konopka by si koupil Sava Eskimo HP2 znovu: 87%
Napsáno 02.11.2017
Napsat recenzi
Průměrné hodnocení Sava Eskimo HP2: 88% (Počítáno z 3 testů)

Vyplatí se koupit Sava Eskimo HP2?

V zásadě ano, i když existuje několik pneumatik, které bych doporučil zvážit. V referenčním rozměru 205/55 R16 jsme našli jiné pneumatiky, které jsou levnější a zároveň dle výsledků testů lepší než Sava Eskimo HP2. Jsou to například Sava ESKIMO S3+, na které kromě lepšího výkonu také ušetříte cca. 456 Kč na sadě, případně , kde ušetříte Kč.

Další testy zimních pneumatik

x

Už máte vybráno? 9 pneumatik, která bych letos obul já.

Od návštěvníků TestPneumatik.eu vím, že zorientovat se v takovém množství pneumatik je celkem složité. Často se mě tak místo testů ptají na mé osobní doporučení.

Proto jsem vypracoval a chtěl bych vám nabídnout můj aktuální přehled několika modelů pneumatik pro rok 2018, který si průběžně aktualizuji během tvorby tohoto webu a které bych bez obav obul na svůj vůz.Zadáním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání newsletteru s novými testy pneumatik (obvykle 2x ročně) v souladu s našimi zásadami.
-->