Fulda Kristall Control HP2


Výsledky v testech pneumatik

Recenze Napsat recenzi

Zatím nemáme žádnou recenzi pneumatiky Fulda Kristall Control HP2. Máte s touto pneumatikou Fulda zkušenosti? Přidejte recenzi a pomozte tak ostatním! Momentálně posíláme za napsání recenze měřič hloubky dezénu zdarma. Napsat recenzi
Průměrné hodnocení Fulda Kristall Control HP2: 92% (Počítáno z 5 testů)

Vyplatí se koupit Fulda Kristall Control HP2?

Rozhodně ano. V referenčním rozměru 205/55 R16 jsme nenašli jinou pneumatiku, která by za stejnou nebo nižší cenu poskytovala takový výkon jako Fulda Kristall Control HP2. Pokud hledáte o něco levnější alternativu, doporučil bych Yokohama W.drive V905, na které ve zmiňovaném rozměru ušetříte cca. 400 Kč na sadě, případně Kleber KRISALP HP3, kde ušetříte 244Kč.

Další testy zimních pneumatik

x

Už máte vybráno? 9 pneumatik, která bych letos obul já.

Od návštěvníků TestPneumatik.eu vím, že zorientovat se v takovém množství pneumatik je celkem složité. Často se mě tak místo testů ptají na mé osobní doporučení.

Proto jsem vypracoval a chtěl bych vám nabídnout můj aktuální přehled několika modelů pneumatik pro rok 2018, který si průběžně aktualizuji během tvorby tohoto webu a které bych bez obav obul na svůj vůz.Zadáním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání newsletteru s novými testy pneumatik (obvykle 2x ročně)
-->