BFGoodrich G-FORCE WINTER 2


Výsledky v testech pneumatik

Recenze Napsat recenzi

Zatím nemáme žádnou recenzi pneumatiky BFGoodrich G-FORCE WINTER 2. Máte s touto pneumatikou BFGoodrich zkušenosti? Přidejte recenzi a pomozte tak ostatním! Momentálně posíláme za napsání recenze měřič hloubky dezénu zdarma. Napsat recenzi
Průměrné hodnocení BFGoodrich G-FORCE WINTER 2: 98% (Počítáno z 2 testů)

Vyplatí se koupit BFGoodrich G-FORCE WINTER 2?

V zásadě ano, i když existuje několik pneumatik, které bych doporučil zvážit. V referenčním rozměru 205/55 R16 jsme našli jiné pneumatiky, které jsou levnější a zároveň dle výsledků testů lepší než BFGoodrich G-FORCE WINTER 2. Jsou to například Pirelli CINTURATO WINTER, na které kromě lepšího výkonu také ušetříte cca. 552 Kč na sadě, případně Pirelli WINTER 190 SNOWCONTROL SERIE III, kde ušetříte 588Kč.

Další testy zimních pneumatik

x

Už máte vybráno? 9 pneumatik, která bych letos obul já.

Od návštěvníků TestPneumatik.eu vím, že zorientovat se v takovém množství pneumatik je celkem složité. Často se mě tak místo testů ptají na mé osobní doporučení.

Proto jsem vypracoval a chtěl bych vám nabídnout můj aktuální přehled několika modelů pneumatik pro rok 2018, který si průběžně aktualizuji během tvorby tohoto webu a které bych bez obav obul na svůj vůz.Zadáním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů podle nařízení EU.
-->