Toyo Snowprox S943


Výsledky v testech pneumatik

Recenze Napsat recenzi

Zatím nemáme žádnou recenzi pneumatiky Toyo Snowprox S943. Máte s touto pneumatikou Toyo zkušenosti? Přidejte recenzi a pomozte tak ostatním! Momentálně posíláme za napsání recenze měřič hloubky dezénu zdarma. Napsat recenzi
Průměrné hodnocení Toyo Snowprox S943: 87% (Počítáno z 5 testů)

Vyplatí se koupit Toyo Snowprox S943?

V zásadě ano, i když existuje několik pneumatik, které bych doporučil zvážit. V referenčním rozměru 205/55 R16 jsme našli jiné pneumatiky, které jsou levnější a zároveň dle výsledků testů lepší než Toyo Snowprox S943. Jsou to například Hankook Winter i*cept RS2 W452, na které kromě lepšího výkonu také ušetříte cca. 212 Kč na sadě, případně Yokohama W.drive V905, kde ušetříte 192Kč.

Další testy zimních pneumatik

x

Už máte vybráno? 9 pneumatik, která bych letos obul já.

Od návštěvníků TestPneumatik.eu vím, že zorientovat se v takovém množství pneumatik je celkem složité. Často se mě tak místo testů ptají na mé osobní doporučení.

Proto jsem vypracoval a chtěl bych vám nabídnout můj aktuální přehled několika modelů pneumatik pro rok 2018, který si průběžně aktualizuji během tvorby tohoto webu a které bych bez obav obul na svůj vůz.Zadáním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů podle nařízení EU.
-->