Toyo Snowprox S943


Výsledky v testech pneumatik

Recenze Napsat recenzi

Zatím nemáme žádnou recenzi pneumatiky Toyo Snowprox S943. Máte s touto pneumatikou Toyo zkušenosti? Přidejte recenzi a pomozte tak ostatním! Momentálně posíláme za napsání recenze měřič hloubky dezénu zdarma. Napsat recenzi
Průměrné hodnocení Toyo Snowprox S943: 85% (Počítáno z 7 testů)

Vyplatí se koupit Toyo Snowprox S943?

Spíše ne, na základě testů jsme našli více než 5 pneumatik, které bychom doporučili více a stojí méně. V referenčním rozměru 205/55 R16 jsou lepší než Toyo Snowprox S943 například BFGoodrich G-FORCE WINTER 2, na které kromě lepšího výkonu také ušetříte cca. 336 Kč na sadě, případně Debica Frigo 2, kde ušetříte 1276Kč.

Lepší a levnější pneumatiky

Dostupné rozměry

205/55 R16 91 T1497Kč
Skladem

Další testy zimních pneumatik

x

Už máte vybráno? 9 pneumatik, která bych letos obul já.

Od návštěvníků TestPneumatik.eu vím, že zorientovat se v takovém množství pneumatik je celkem složité. Často se mě tak místo testů ptají na mé osobní doporučení.

Proto jsem vypracoval a chtěl bych vám nabídnout můj aktuální přehled několika modelů pneumatik pro rok 2020, který si průběžně aktualizuji během tvorby tohoto webu a které bych bez obav obul na svůj vůz.Zadáním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání newsletteru s novými testy pneumatik (obvykle 2x ročně) v souladu s našimi zásadami.
-->