Premiorri Solazo


Výsledky v testech pneumatik

Recenze Napsat recenzi

24.2/100 · 500000km · 205/55/16 · Miloslav Koukolík
Dal jsem na cenu a poměrně příznivé reference, ale pěkně jsem si naběhl. Nejvíce mi vadí hlučnost, pískají jak siréna a to ve všech rychlostech. Protože se neztišily ani po 1000km, jdou pryč a kupuji značkové. Spotřeba vyšší, jízdní vlastnosti horší než předešlé značkové, hluk který neodpovídá štítku. Štítek je zavádějící. Nechápu jak se v testu mohly umístit na 8.místě. Již nikdy tyto gumy!!!!!!!
Jízdní vlastnosti na mokré vozovce: 36%Jízdní komfort a hluk: : 37%Miloslav Koukolík by si koupil Premiorri Solazo znovu: 1%
Napsáno 25.11.2016

Dostupné rozměry

Další testy letních pneumatik

x

Už máte vybráno? 9 pneumatik, která bych letos obul já.

Od návštěvníků TestPneumatik.eu vím, že zorientovat se v takovém množství pneumatik je celkem složité. Často se mě tak místo testů ptají na mé osobní doporučení.

Proto jsem vypracoval a chtěl bych vám nabídnout můj aktuální přehled několika modelů pneumatik pro rok 2019, který si průběžně aktualizuji během tvorby tohoto webu a které bych bez obav obul na svůj vůz.Zadáním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání newsletteru s novými testy pneumatik (obvykle 2x ročně) v souladu s našimi zásadami.
-->