Sailun Atrezzo ZSR

Od 1165 Kč skladem na pneuboss.czKoupit


Výsledky v testech pneumatik

Recenze Napsat recenzi

90/100 · 5000km · 245/40 R17 · Adam
Pneumatiky Sailun Atrezzo ZSR jsem koupil na zkoušku, nalákala mne příznivá cena, a to, že značka Sailun působí poměrně důvěryhodně. Najeto na nich mám nyní cca 5000Km. Vyvážení naprosto bez problémů, pneumatiky nejsou nijak výrazně hlučné. Přilnavost na suchu je velmi dobrá ( Sailun mám na zadní nápravě - starší Continental Contisport na přední nápravě a auto je spíše nedotáčivé, tudíž Sailun v pohodě drží krok s Continentalem ). Přilnavost na mokru je na rozdíl od jiných Čínských pneu ( Imperial ) také v pořádku. Opotřebení budu dále sledovat, nicméně zatím je opotřebení do 1mm ( zadní - hnaná náprava ). S pneumatikami jsem spokojen a koupil bych klidně znovu.
Jízdní vlastnosti na suché vozovce: 85%Jízdní vlastnosti na mokré vozovce: 85%Odolnost proti opotřebení: 80%Jízdní komfort a hluk: : 100%Adam by si koupil Sailun Atrezzo ZSR znovu: 100%
Napsáno 03.08.2019

Vlastnosti Sailun Atrezzo ZSR

Jednotlivé jízdní a ekonomické vlastnosti pneumatiky Sailun Atrezzo ZSR

Další testy letních pneumatik

test
x

Už máte vybráno? 9 pneumatik, která bych letos obul já.

Od návštěvníků TestPneumatik.eu vím, že zorientovat se v takovém množství pneumatik je celkem složité. Často se mě tak místo testů ptají na mé osobní doporučení.

Proto jsem vypracoval a chtěl bych vám nabídnout můj aktuální přehled několika modelů pneumatik pro rok 2020, který si průběžně aktualizuji během tvorby tohoto webu a které bych bez obav obul na svůj vůz.Zadáním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání newsletteru s novými testy pneumatik (obvykle 2x ročně) v souladu s našimi zásadami.
-->