Yokohama Advan Fleva V701


Výsledky v testech pneumatik

Recenze Napsat recenzi

Zatím nemáme žádnou recenzi pneumatiky Yokohama Advan Fleva V701. Máte s touto pneumatikou Yokohama zkušenosti? Přidejte recenzi a pomozte tak ostatním! Momentálně posíláme za napsání recenze měřič hloubky dezénu zdarma. Napsat recenzi
Průměrné hodnocení Yokohama Advan Fleva V701: 85% (Počítáno z 4 testů)

Vyplatí se koupit Yokohama Advan Fleva V701?

Spíše ne, na základě testů jsme našli více než 5 pneumatik, které bychom doporučili více a stojí méně. V referenčním rozměru 205/55 R16 jsou lepší než Yokohama Advan Fleva V701 například Nokian Wetproof, na které kromě lepšího výkonu také ušetříte cca. 3496 Kč na sadě, případně Hankook Ventus Prime3 K125, kde ušetříte 3888Kč.

Lepší a levnější pneumatiky

Další testy letních pneumatik

x

Už máte vybráno? 9 pneumatik, která bych letos obul já.

Od návštěvníků TestPneumatik.eu vím, že zorientovat se v takovém množství pneumatik je celkem složité. Často se mě tak místo testů ptají na mé osobní doporučení.

Proto jsem vypracoval a chtěl bych vám nabídnout můj aktuální přehled několika modelů pneumatik pro rok 2019, který si průběžně aktualizuji během tvorby tohoto webu a které bych bez obav obul na svůj vůz.Zadáním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání newsletteru s novými testy pneumatik (obvykle 2x ročně) v souladu s našimi zásadami.
-->