Riken Snowtime b2

Od 1004 Kč skladem na dobrepneu.czKoupit

Výsledky v testech pneumatik

Recenze Napsat recenzi

Zatím nemáme žádnou recenzi pneumatiky Riken Snowtime b2. Máte s touto pneumatikou Riken zkušenosti? Přidejte recenzi a pomozte tak ostatním! Momentálně posíláme za napsání recenze měřič hloubky dezénu zdarma. Napsat recenzi
Průměrné hodnocení Riken Snowtime b2: 78% (Počítáno z 2 testů)

Vyplatí se koupit Riken Snowtime b2?

V rámci této cenové hladiny ano. V referenčním rozměru 225/40 R18 jsme nenašli jinou pneumatiku, která by za stejnou nebo nižší cenu poskytovala takový výkon jako Riken Snowtime b2. Nicméně je napováženou, zda si nepřiplatit za o něco kvalitnější pneumatiky - doporučil bych například Nexen WinGuard Sport 2 WU7, na které ve zmiňovaném rozměru za vyšší výkon připlatíte cca. 2808 Kč na sadě, případně Sava Eskimo HP2, kde připlatíte 2904Kč.

Další testy zimních pneumatik

x

Už máte vybráno? 9 pneumatik, která bych letos obul já.

Od návštěvníků TestPneumatik.eu vím, že zorientovat se v takovém množství pneumatik je celkem složité. Často se mě tak místo testů ptají na mé osobní doporučení.

Proto jsem vypracoval a chtěl bych vám nabídnout můj aktuální přehled několika modelů pneumatik pro rok 2018, který si průběžně aktualizuji během tvorby tohoto webu a které bych bez obav obul na svůj vůz.Zadáním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů podle nařízení EU.
-->