Nexen WinGuard Sport 2 WU7

Od 1635 Kč skladem na pneuboss.czKoupit

Plusy a mínusy Nexen WinGuard Sport 2 WU7:

  • Nízký venkovní hluk
  • Podprůměrná odolnost proti aquaplaningu

Výsledky v testech pneumatik

Recenze Napsat recenzi

73.2/100 · 2000km · 225/50R17 · Vlček Miloslav
rozměr 225/50R17 XL Poměrně tichá pneumatika na to že má 72 db mi to připadá že má méně ,dobře tlumí rázy při přejetí výmolů. Dobré držení stopy a výborná odezva řízení.Na mokru drží skvěle průjezdy zatáčkami se auto ani nehne. Výborná při brzdění se zakousne do vozovky a nepustí.Opotřebení nemám možnost hodnotit za tak krátkou dobu a jizda na sněhu zatím bez hodnocení ,ještě žádný nenapadl,ale vzhledem k tomu že ma poměrně dost lamelek v dezénu bude dobře brzdit a záběr bude taky dobrý. Ještě uvidíme. S pneu jsem velmi spokojený hlavně poměr kvalita cena je skvělej. Testováno na voze audi A6 4F quatro motorizace 3,2 benzin
Jízdní vlastnosti na mokré vozovce: 86%Jízdní komfort a hluk: : 95%Vlček Miloslav by si koupil Nexen WinGuard Sport 2 WU7 znovu: 100%
Napsáno 18.11.2018
Napsat recenzi
Průměrné hodnocení Nexen WinGuard Sport 2 WU7: 91% (Počítáno z 6 testů)

Vlastnosti Nexen WinGuard Sport 2 WU7

Jednotlivé jízdní a ekonomické vlastnosti pneumatiky Nexen WinGuard Sport 2 WU7

Vyplatí se koupit Nexen WinGuard Sport 2 WU7?

V rámci této cenové hladiny ano. V referenčním rozměru 225/45 R17 jsme nenašli jinou pneumatiku, která by za stejnou nebo nižší cenu poskytovala takový výkon jako Nexen WinGuard Sport 2 WU7. Nicméně je napováženou, zda si nepřiplatit za o něco kvalitnější pneumatiky - doporučil bych například GoodYear UltraGrip Performance Gen-1, na které ve zmiňovaném rozměru za vyšší výkon připlatíte cca. 2704 Kč na sadě, případně BFGoodrich G-FORCE WINTER 2, kde připlatíte 1192Kč.

Další informace o Nexen WinGuard Sport 2 WU7 na PneuSrovnavac.cz.

Další testy zimních pneumatik

test
x

Už máte vybráno? 9 pneumatik, která bych letos obul já.

Od návštěvníků TestPneumatik.eu vím, že zorientovat se v takovém množství pneumatik je celkem složité. Často se mě tak místo testů ptají na mé osobní doporučení.

Proto jsem vypracoval a chtěl bych vám nabídnout můj aktuální přehled několika modelů pneumatik pro rok 2020, který si průběžně aktualizuji během tvorby tohoto webu a které bych bez obav obul na svůj vůz.Zadáním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání newsletteru s novými testy pneumatik (obvykle 2x ročně) v souladu s našimi zásadami.
-->