Nexen WinGuard Sport 2 WU7


Výsledky v testech pneumatik

Recenze Napsat recenzi

73.2/100 · 2000km · 225/50R17 · Vlček Miloslav
rozměr 225/50R17 XL Poměrně tichá pneumatika na to že má 72 db mi to připadá že má méně ,dobře tlumí rázy při přejetí výmolů. Dobré držení stopy a výborná odezva řízení.Na mokru drží skvěle průjezdy zatáčkami se auto ani nehne. Výborná při brzdění se zakousne do vozovky a nepustí.Opotřebení nemám možnost hodnotit za tak krátkou dobu a jizda na sněhu zatím bez hodnocení ,ještě žádný nenapadl,ale vzhledem k tomu že ma poměrně dost lamelek v dezénu bude dobře brzdit a záběr bude taky dobrý. Ještě uvidíme. S pneu jsem velmi spokojený hlavně poměr kvalita cena je skvělej. Testováno na voze audi A6 4F quatro motorizace 3,2 benzin
Jízdní vlastnosti na mokré vozovce: 86%Jízdní komfort a hluk: : 95%Vlček Miloslav by si koupil Nexen WinGuard Sport 2 WU7 znovu: 100%
Napsáno 18.11.2018
Napsat recenzi
Průměrné hodnocení Nexen WinGuard Sport 2 WU7: 92% (Počítáno z 3 testů)

Vyplatí se koupit Nexen WinGuard Sport 2 WU7?

V rámci této cenové hladiny ano. V referenčním rozměru 225/45 R17 jsme nenašli jinou pneumatiku, která by za stejnou nebo nižší cenu poskytovala takový výkon jako Nexen WinGuard Sport 2 WU7. Nicméně je napováženou, zda si nepřiplatit za o něco kvalitnější pneumatiky - doporučil bych například Pirelli WINTER SOTTOZERO Serie III, na které ve zmiňovaném rozměru za vyšší výkon připlatíte cca. 3084 Kč na sadě, případně Nokian WR D3, kde připlatíte 2992Kč.

Další testy zimních pneumatik

x

Už máte vybráno? 9 pneumatik, která bych letos obul já.

Od návštěvníků TestPneumatik.eu vím, že zorientovat se v takovém množství pneumatik je celkem složité. Často se mě tak místo testů ptají na mé osobní doporučení.

Proto jsem vypracoval a chtěl bych vám nabídnout můj aktuální přehled několika modelů pneumatik pro rok 2019, který si průběžně aktualizuji během tvorby tohoto webu a které bych bez obav obul na svůj vůz.Zadáním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání newsletteru s novými testy pneumatik (obvykle 2x ročně) v souladu s našimi zásadami.
-->