Tomket Snowroad 3

Od 735 Kč skladem na pneuboss.czKoupit

Pneumatiky českého prodejce NejlevnejsiPneu.cz, vyráběné v asijských továrnách. Marketingově jsou v ČR velmi vidět, výsledky testů ale udávaným kvalitám příliš neodpovídají. 

Výsledky v testech pneumatik

Recenze Napsat recenzi

79.4/100 · 0km · ·
Pneumatiku tomket mám na voze asi 200km. Jeví se jako velice dobrá, přilnavost na mokré vozovce je perfektní, hlučnost průměrná. Zatím velká spokojenost.
Jízdní vlastnosti na suché vozovce: 97%Jízdní vlastnosti na mokré vozovce: 87%Odolnost proti opotřebení: 55%Jízdní komfort a hluk: : 59%Koupil bych si pneu znovu: 99%
Napsáno 31.10.2018

Vlastnosti Tomket Snowroad 3

Jednotlivé jízdní a ekonomické vlastnosti pneumatiky Tomket Snowroad 3

Popis pneumatiky

Další testy zimních pneumatik

test
x

Už máte vybráno? 9 pneumatik, která bych letos obul já.

Od návštěvníků TestPneumatik.eu vím, že zorientovat se v takovém množství pneumatik je celkem složité. Často se mě tak místo testů ptají na mé osobní doporučení.

Proto jsem vypracoval a chtěl bych vám nabídnout můj aktuální přehled několika modelů pneumatik pro rok 2020, který si průběžně aktualizuji během tvorby tohoto webu a které bych bez obav obul na svůj vůz.



Zadáním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání newsletteru s novými testy pneumatik (obvykle 2x ročně) v souladu s našimi zásadami.
-->