TOMKET SNOWROAD PRO 3


Výsledky v testech pneumatik

Tato pneumatika bohužel ještě nebyla testována. Nicméně tyto podobné pneumatiky testovány byly a je možné, že vám jejich testy pomohou při výběru:
Tomket Snowroad 3 - v rozměrech R13 až R16
Vredestein Wintrac Pro - v rozměrech R17 až R20

Recenze Napsat recenzi

59.2/100 · 350km · 205/55 R16 · Peter
Hľadal som na rýchlo nové zimné pneumatiky a padli mi do oka TOMKET SNOWROAD PRO 3 205/55 R16 94H , cena viac ako priaznivá , voľba bola o to ľahšia že patrím medzi vodičov ktorý v zime moc nejazdia preto mi asi aj moje staré Barumky vydržali 8 rokov a už ozaj "pýtali" vymeniť. Tak som si povedal ak mi tieto vydržia aspoň polovicu budem spokojný. A musím povedať že po prvých kilometroch a cestách ktoré mám už rokmi " najazdené" a poznám kde si čo a ako môžem dovoliť ma milo prekvapili komfortom jazdy. Napriek tomu že ma v servise upozorňovali že budú šmýkať (dážď som s nimi zažil hneď na druhý deň a dal som kombinovanú jazdu 50-tka , 90-tka a diaľnica ), nič také sa nekonalo , skôr naopak. Zatiaľ žiadne zápory , kto vie možno časom, uvidím aké bude opotrebenie, mám ich ešte krátko píšem len prvé dojmy. Mám ich na Seat Leon1,9 TDI Stylance 2008 ročník. Opotrebenie a otázka či by som si kúpil túto pneu znova je otázko času, takže zatial nehodnotím a ponechávam na 50 %
Jízdní vlastnosti na mokré vozovce: 81%Jízdní komfort a hluk: : 85%Peter by si koupil TOMKET SNOWROAD PRO 3 znovu: 50%
Napsáno 13.11.2017

Další testy zimních pneumatik

x

Už máte vybráno? 9 pneumatik, která bych letos obul já.

Od návštěvníků TestPneumatik.eu vím, že zorientovat se v takovém množství pneumatik je celkem složité. Často se mě tak místo testů ptají na mé osobní doporučení.

Proto jsem vypracoval a chtěl bych vám nabídnout můj aktuální přehled několika modelů pneumatik pro rok 2019, který si průběžně aktualizuji během tvorby tohoto webu a které bych bez obav obul na svůj vůz.Zadáním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání newsletteru s novými testy pneumatik (obvykle 2x ročně) v souladu s našimi zásadami.
-->