Fulda Kristall Montero 3

Od 905 Kč skladem na pneuboss.czKoupit

Fulda Kristall Montero 3 je zimní pneumatika pro osobní vozy, která je velice populární díky skvělému poměru cena/výkon. Tato pneumatika se vyznačuje vysokou bezpečností a perfektní jízdnou na sněhu, kterou se vyrovná i o poznání dražším pneumatikám prémiových značek.

Výsledky v testech pneumatik

Recenze Napsat recenzi

75/100 · 17000km · 195/65 R15 · Martin Pluhař
Pneumatika se sice tolik neopotřebovává, protože je poměrně tvrdá, časem ale ještě víc ztvrdne a zvýší se i hluk, který vydává.
Jízdní vlastnosti na suché vozovce: 80%Jízdní vlastnosti na mokré vozovce: 71%Odolnost proti opotřebení: 81%Jízdní komfort a hluk: : 64%Martin Pluhař by si koupil Fulda Kristall Montero 3 znovu: 79%
Napsáno 29.10.2014
81.4/100 · 50000km · 185-65-15 · Petr Habivský
Doporučuji,byl jsem maximálně spokojen.Zvažuji o nové koupi této značky.
Jízdní vlastnosti na suché vozovce: 91%Jízdní vlastnosti na mokré vozovce: 75%Odolnost proti opotřebení: 80%Jízdní komfort a hluk: : 76%Petr Habivský by si koupil Fulda Kristall Montero 3 znovu: 85%
Napsáno 12.09.2014
Napsat recenzi
Průměrné hodnocení Fulda Kristall Montero 3: 92% (Počítáno z 8 testů)

Vlastnosti Fulda Kristall Montero 3

Jednotlivé jízdní a ekonomické vlastnosti pneumatiky Fulda Kristall Montero 3

Popis pneumatiky

Unikátní polymer pro dobrý výkon i pod bodem mrazu

Směs Fulda Kristall Montero 3 využívá speciální polymery, které zachovávají vysokou elasticitu i za velice nízkých teplot. Díky tomu disponuje Fulda Kristall Montero 3 vynikajícími jízdními vlastnostmi i při teplotách hluboko pod bodem mrazu.

Skvělá jízda na sněhu se systémem SnowCatcher

Důvodem, proč je Fulda Kristall Montero 3 tak skvělou pneumatikou pro jízdu na sněhu je technologie SnowCatcher. Středové drážky fungují jako zámková síť, která při jízdě zachytává sníh uvnitř dezénu, a pomáhá tím udržet lepší přilnavost a záběr na zasněžených silnicích a sněhové břečce.

Lepší ovladatelnost díky technologii Bubble Blade

Fulda Kristall Montero 3 využívá unikátní technologii Bubble Blade, která vynahrazuje husté rozprostření lamel. V praxi se jedná o bublinkovité zářezy v dezénu, které zlepšují ovladatelnost i záběr na sněhu a náledí. Zářezy nahrazují funkci lamel a efektivně zlepšují bezpečnost na vozovkách.

Jak si pneumatika vedla v testech?

V testech se potvrdilo, že Fulda Kristall Montero 3 je především pneumatikou mířící na méně náročné řidiče, které spíše než fantastické jízdní vlastnosti ocení rozumné pořizovací náklady. Fulda Kristall Montero 3 se však stále udržovala na prostředních příčkách a zejména v jízdě na sněhu se často umisťovala i mezi prémiovými pneu, rozhodně tedy nikdy vyloženě nepropadla. Mimo výborné výsledky v jízdě na sněhu dopadla pneumatika obstojně i v dalších kategoriích, což znamená, že poskytuje dostatečnou bezpečnost pro jízdu v zimním období.

Vyplatí se koupit Fulda Kristall Montero 3?

V zásadě ano, i když existuje několik pneumatik, které bych doporučil zvážit. V referenčním rozměru 205/55 R16 jsme našli jiné pneumatiky, které jsou levnější a zároveň dle výsledků testů lepší než Fulda Kristall Montero 3. Jsou to například Hankook Winter i*cept RS2 W452, na které kromě lepšího výkonu také ušetříte cca. 124 Kč na sadě, případně Fulda Kristall Control HP2, kde ušetříte 84Kč.

Další informace o Fulda Kristall Montero 3 na PneuSrovnavac.cz.

Další testy zimních pneumatik

test
x

Už máte vybráno? 9 pneumatik, která bych letos obul já.

-->