• 10 obchodů, 68 825 produktů
#0
Winter tires
2024

GoodYear UltraGrip Performance 3

Pneumatika UltraGrip Performance 3 je jednou z nejlepších pneumatik, které jsme v testech viděli, a navíc je její nejlepší disciplínou výkon na sněhu při zachování skvělých vlastností na mokru, což z ní dělá skvělého kandidáta pro zasněžené podnebí.
Jiri Chomat, TestPneumatik.eu
Zjistěte dostupnost GoodYear UltraGrip Performance 3
Šířka
Profil
Velikost ráfku

Klady a zápory

 • wet-handling
  Výjimečné jízdní vlastnosti na mokru
 • snow-braking
  Krátká brzdná dráha na sněhu
 • snow-traction
  Výjimečná trakce na sněhu
 • aquaplaning-longitudinal
  Velmi dobrá odolnost proti aquaplaningu
 • dry-handling
  Skvělé jízdní vlastnosti na suché vozovce
  -

Porovnání

Velikosti

GoodYear UltraGrip Performance 3 je vyráběna ve 89 velikostech, od 175/65 R14 do 265/45 R20.
Filtrovat:
zobrazit ceny

Podobné pneumatiky

Porovnání: pneumatiky podobné GoodYear UltraGrip Performance 3

časová osa

2023

GoodYear UltraGrip Performance 3 byla uvedena na trh

2023

GoodYear UltraGrip Performance 3 byla testována 7x (Autobild,...) a vyhrála test Autobild 225/40 R18.

Úspěchy

Nejlepší
wet-handling
Ovladatelnost na mokru
Automotorsport 2023
Autobild 2023
Sportauto 2023
Nejlepší
aquaplaning-cross
Aquaplaning – příčný
Autoexpress 2023
Nejlepší
aquaplaning-longitudinal
Aquaplaning – podélný
Autoexpress 2023
Nejlepší
dry-braking
Brzdění na suchu
Sportauto 2023
Nejlepší
dry-handling
Ovladatelnost na suchu
TyreReviews.com 2023
Nejlepší
noise-exterior
Vnější hluk
Autobild 2023
Nejlepší
noise-interior
Hluk v kabině
Autoexpress 2023
Nejlepší
snow-braking-abs
Brzdění na sněhu
Sportauto 2023
Nejlepší
snow-traction
Trakce na sněhu
Sportauto 2023
Nejlepší
wet-braking
Brzdění na mokru
Autobild 2023
Nejlepší
wet-circle-cornering
Zatáčení na mokru
Autobild 2023

GoodYear UltraGrip Performance 3 v testech pneumatik

Všechny testy pneumatik, ve kterých byla pneumatika GoodYear UltraGrip Performance 3:
Autobild
Autobild Test zimních pneumatik 2023 225/40 R18
Vítěz testu
Umístěna #1 z 11
Pneumatika Goodyear UltraGrip Performance 3 se umístila na prvním místě mezi 11 soupeři a byla oceněna jako "vítěz testu" za své bezchybné vlastnosti. Tato sada pneumatik vyniká svým novým zimním profilem, vykazuje přesvědčivé jízdní vlastnosti za všech povětrnostních podmínek, výjimečné bezpečnostní rezervy proti aquaplaningu a dynamické jízdní vlastnosti na mokru, a to vše za rozumnou cenu. Poznamenává se však, že má mírně vyšší valivý odpor. Pozoruhodné je, že prokázala bezkonkurenční zdatnost v několika disciplínách, konkrétně v oblasti komfortu, vnějšího hluku, brzdění na mokru, zatáčení na mokrém okruhu a ovladatelnosti na mokru, což podtrhuje její vyváženou dokonalost v klíčových výkonnostních ukazatelích.
Název
GoodYear UltraGrip Performance 3
Zobrazit podrobnosti testu
Tyre Reviews
Tyre Reviews Test zimních pneumatik 2023 225/45 R18
Vysoce doporučeno
Umístěna #5 z 11
Název
GoodYear UltraGrip Performance 3
Zobrazit podrobnosti testu
Sport Auto
Sport Auto Test zimních pneumatik 2023 225/40 R18
Velmi dobré
Umístěna #2 z 9
Pneumatika GoodYear UltraGrip Performance 3 získala chvályhodné druhé místo mezi devíti konkurenty. Odráží to jeho špičkový výkon, a proto si vysloužil konečné hodnocení "velmi dobrý". Testující tuto pneumatiku chválili za přesné, bezpečné a spolehlivé řízení a vyzdvihovali její široké bezpečnostní rezervy na všech testovaných površích. Navzdory tomuto dobrému výkonu se objevila drobná kritika týkající se poněkud méně kultivované reakce na nerovnosti vozovky. Pneumatika prokázala výjimečné schopnosti a za všech podmínek vykazovala zvláštní sílu, což dokládalo její velmi vyvážený charakter. Vynikal především její bezkonkurenční výkon při brzdění na suchu, brzdění na sněhu, trakci na sněhu a ovladatelnosti na mokru, což ji označilo za špičku v těchto kritických disciplínách. Toto komplexní hodnocení svědčí o všestrannosti a spolehlivosti pneumatiky UltraGrip Performance 3 při zvládání rozmanitých požadavků na jízdu v zimě.
Název
GoodYear UltraGrip Performance 3
Zobrazit podrobnosti testu
Automotorsport
Automotorsport Test zimních pneumatik 2023 255/45 R20
Velmi dobré
Umístěna #2 z 7
Pneumatika Goodyear UltraGrip Performance 3 se umístila na působivém druhém místě mezi sedmi konkurenty a získala konečné hodnocení "velmi dobrá". Tato pneumatika vynikala krátkou brzdnou dráhou a velmi jistým chováním na sněhu. Vykazovala také dobrou přilnavost v zatáčkách s dostatečnou rezervou a byla shledána jako velmi spolehlivá a stabilní na mokrém povrchu. Pneumatika poskytovala vysokou úroveň boční podpory, zejména na suché vozovce. Navzdory těmto silným stránkám vykazovala mírné nedostatky v aquaplaningu v zatáčkách a v přesnosti řízení a v rychle projížděných zatáčkách na suchu vykazovala určitou citlivost na změny zatížení. Kromě toho byl při průjezdu zatáčkou zaznamenán slabý hluk pneumatiky. Tato pneumatika byla chválena za široké spektrum výkonů, protože si vedla dobře za všech povětrnostních podmínek. Prokázala výjimečný výkon v disciplínách, jako je změna jízdního pruhu na suchu, reakce na řízení na suchu, zatáčení na sněhu a ovládání na mokru, což ji označuje za univerzální volbu pro rozmanité zimní jízdní podmínky.
Název
GoodYear UltraGrip Performance 3
Zobrazit podrobnosti testu
Autoexpress
Autoexpress Test zimních pneumatik 2023 225/45 R17
Doporučeno
Umístěna #3 z 7
Pneumatika Goodyear UltraGrip Performance 3 se v hodnocení sedmi konkurentů umístila na třetím místě a získala hodnocení "doporučeno". Při svém pozoruhodném debutu po uvedení na trh tato pneumatika excelovala zejména na mokré vozovce - v oblasti, kde pneumatiky Goodyear tradičně září. V testech aquaplaningu na hluboké vodě překonala všechny ostatní a pevně si udržela první místo. I ve scénářích zahrnujících mělčí vodu byl její výkon chvályhodný a v brzdných testech se umístila na čtvrtém místě. Na okruhu ovladatelnosti podporovala jistotu a umožňovala snadné ovládání až na hranici možností bez rizika náhlého sklouznutí zadní části. Přestože v porovnání s některými konkurenty vyžadovala o něco větší úsilí při řízení, vynikala svou citlivostí a účinností za mokra a výkonem těsně následovala Hankook. Za sucha prokázal Goodyear rovněž silné schopnosti a dosáhl druhého místa, přičemž zaostal pouze za WinterContactem. Ačkoli v testech výkonnosti na sněhu klesl na čtvrtou pozici, zůstal konkurenceschopně blízko předním jezdcům. Kromě toho byla tato pneumatika bezkonkurenční v několika klíčových oblastech, vedla v aquaplaningu v příčných i podélných testech a vynikala také nejnižší hlučností v interiéru, čímž završila své vynikající vlastnosti a potvrdila svou univerzálnost v celé řadě náročných zimních jízdních podmínek.
Název
GoodYear UltraGrip Performance 3
Zobrazit podrobnosti testu
Autobild
Autobild Test zimních pneumatik 2023 225/45 R18
Příkladné
Umístěna #2 z 20
Pneumatika Goodyear UltraGrip Performance 3 se umístila na působivém druhém místě z 20 konkurentů a získala konečné hodnocení "příkladný". Tato pneumatika vynikala vyváženým prémiovým profilem, který poskytoval přesvědčivé vlastnosti v zimním období. Byla chválena za pozoruhodně vysoký kilometrový výkon, krátkou brzdnou dráhu a dobrý komfort. Navzdory mnoha silným stránkám byla označena za pneumatiku se zvýšeným valivým odporem. Mezi různými hodnocenými disciplínami vykázala pneumatika bezkonkurenční výjimečnost, konkrétně v kilometrovém nájezdu, čímž posílila svou pověst odolné a dlouhodobě hodnotné pneumatiky.
Název Na mokruNa suchuSníhProvozní náklady
Nejlepší hodnoty v testu2+2+11-
GoodYear UltraGrip Performance 32+ 22+1-
Zobrazit podrobnosti testu
Autobild
Název Brzdná dráha na mokruBrzdná dráha na sněhu
Nejlepší hodnoty v testu31,429,2
GoodYear UltraGrip Performance 333,930,1
Zobrazit podrobnosti testu

Rozdělení zkušebních hodnocení

100% (5x)85% (1x)
vítěz testuvysoce doporučenovelmi dobrépříkladnýdoporučeno
1x1x2x1x1x

Hodnocení x Velikost kola

R17R18R20
85% (1x)100% (4x)100% (1x)

Hodnocení x Šířka

225/xx Rxx255/xx Rxx
97% (5x)100% (1x)

Recenze Napsat recenzi

Další modely GoodYear