Imperial Snowdragon 3

Od 1011 Kč skladem na pneuboss.czKoupit

Výsledky v testech pneumatik

Recenze Napsat recenzi

Zatím nemáme žádnou recenzi pneumatiky Imperial Snowdragon 3. Máte s touto pneumatikou Imperial zkušenosti? Přidejte recenzi a pomozte tak ostatním! Momentálně posíláme za napsání recenze měřič hloubky dezénu zdarma. Napsat recenzi
Průměrné hodnocení Imperial Snowdragon 3: 60% (Počítáno z 3 testů)

Vlastnosti Imperial Snowdragon 3

Jednotlivé jízdní a ekonomické vlastnosti pneumatiky Imperial Snowdragon 3

Vyplatí se koupit Imperial Snowdragon 3?

V rámci této cenové hladiny ano. V referenčním rozměru 235/40 R18 jsme nenašli jinou pneumatiku, která by za stejnou nebo nižší cenu poskytovala takový výkon jako Imperial Snowdragon 3. Nicméně je napováženou, zda si nepřiplatit za o něco kvalitnější pneumatiky - doporučil bych například , na které ve zmiňovaném rozměru za vyšší výkon připlatíte cca. Kč na sadě, případně , kde připlatíte Kč.

Další informace o Imperial Snowdragon 3 na PneuSrovnavac.cz.

Další testy zimních pneumatik

test
x

Už máte vybráno? 9 pneumatik, která bych letos obul já.

Od návštěvníků TestPneumatik.eu vím, že zorientovat se v takovém množství pneumatik je celkem složité. Často se mě tak místo testů ptají na mé osobní doporučení.

Proto jsem vypracoval a chtěl bych vám nabídnout můj aktuální přehled několika modelů pneumatik pro rok 2020, který si průběžně aktualizuji během tvorby tohoto webu a které bych bez obav obul na svůj vůz.Zadáním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání newsletteru s novými testy pneumatik (obvykle 2x ročně) v souladu s našimi zásadami.
-->